2726
عنوان

خانومای خوش قلب نی نی سایت برام دعا میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالله به حق جدم به حق ۵ تن دامنت سبز شه و باردار شی دعا کن منم اقدام کردم سریع باردار بشم

قربون جدت بشم برا امضای منم دعا کن

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
یه حلوا هم هست خیلی خوبه من دستورشو بهت میگم اگ دوست داشتی درس کن هل و آسیاب کن  نبات هم آسیا ...

ببین اینارو میشه با معجون قبلی که مغز و کنجد و عسل و شیره و....بود که گفتی همرو باهم مخلوط کنم که یه معجون کلی بشه ؟

الهی که به عشقت برسی و خدا دلت و شاد کنه از ته دل برات ذوق رسیدن به عشقتو ارزو کردم

فدای تو مهربون. خنده آوردی رو لبام. انشالله خدا دلت رو به زودی روشن و شاد کنه آمین

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم

برات آیت الکرسی خوندم انشالا خدا یه بچه سالم و ناز تو بغلت بزاره آمین برای منم دعا کن  

السلام علیک یا ابا عبدالله   اللهم صل علی محمد وآل محمد                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2706