2703
2553
عنوان

پزشکی میخوام

173 بازدید | 19 پست

من متاهلم ..۲۷سالمه.بچه ندارم..برا کنکور ۹۹ خیلی خوندم اما رتبم شد ۲۶هزار منطقه۲.الان دو سه ماهه شروع کردم برا کنکور ۱۴۰۰ اما اصلا انگیزه لازم رو ندارم ساعت مطالعم خییلی افت کرده خوب نمیخونم ..خیلی زمان از دست دادم....بنظرتون هنوزم میتونم جبران کنم ؟پزشکی میخوام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

چرا نتونی میتونی هیچ چیزی نشد نداره

منم پارسال کنکور انسانی دادم رتبم شد ۲۰۰۰۰

ولی باز امسال نسشتم همه گفتن اشتباه محضه ولی من کاره خودمو کردم

تو هم میتونی بخ ن نیتونی میتونی نیتونی

مطمئن با تلاشتو بکن

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

با وضعیت پارسالت تلاش چندبرابر میخواد نه کمتر. بعدم چرا پزشکی؟ رشته های فیزیوتراپی هوشبری اوپتومتری اینا زودتر ب نتیجه میرسی.۲۸ سالگی تازه قبول شی تا تموم کنی و طرح بگذرونی کلا جووونیت به فنا رفته

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اصلا در اومدی  میدونی تادرست تموم شه چند ساله شدی  خودشم الان همون سال جاریا نمیتونن پزش ...

دربیام تا درسم تموم بشه میشم نهایتا ۳۵ ساله.....میدونی چن نفر هستن تازه توی ۳۵ سالگی شروع میکنن به کنکور دادن؟خیلیا رو میشناسم..بعضیاشونم قبول شدن و خیلی از شرایطشون راضی هستن...حتی یک سال از عمرتم بتونی با آرزویی ک بهش رسیدی زندگی بکنی ارزششو داره

میاری عزیزم طرف سال اول صد هزار اورده سال بعد با هزار رفته پزشکی

با هزار؟

دوستم نهصد شد پزشکی نیاورد چطوری با هزار رفتن پزشکی؟

البته سهمیه مناطق غوغایی میکنه ها فقط ما منطقه یکا بدبخت بودیم

به زبان آفتابگردان ها سخن میگویم، من یک گفتاردرمانگرم🌻 پروفایل رنگ چشم خودمه💛
2706