2726
عنوان

دیروز طلاق ‌ومزمل خوندم ذکر گفتم ولی شوهرم نیومد سمتم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 106 پست
عزیزم بخدا چشم زخم هم هست...شاید چشتون زدن...اسپند روشن کن و ایت الکرسی با چهارتاقل بخون...انش االله ...

آره حتما هست. مرسی گلن حتما تو هم هر وقت خواستی بیا درد دل کن

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
نه ساعت۴میاد..۱۰دیقه ای ناهارشو که خورد میره میخوابه تاعصر بعدش بلندمیشه میره باشگاه....شب هم که میا ...

جای خواب رو جدا کردین؟ 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروسیمون به خاطر کرونا لغو شد. منتظریم رنگ خونه تموم بشه جهاز ببریم. ببین اصلا اینقدز باهام خوب بودی ...

میفهممت ..منم دوران نامزدیم کلا رو هوا بود همیشه دخالت و دعوا میکردن....خستم کرده بودن اما تا رفتم خونه خودم تموم شد ایشالا بزودی راحت شی

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
 میفهممت ..منم دوران نامزدیم کلا رو هوا بود همیشه دخالت و دعوا میکردن....خستم کرده بودن اما تا ...

مرسی گلم الهی امین 

2728
وای منم دقیقا عین توام دارم میترکم همه سوره هایی توخوندی منم خوندم😭

عزیزم سرچی دعواتون شده

خیلی دلم میخاد برم اشتی کنم باهاش ولی میدونم عواقب بدی داره....بدتر وپررو تر میشه

واقعا دیگه نمیتونم جو خونه رو هضم کنم

اینم امتحان میکنم

عزیزم دعا به جاش

شما رفتارتو درست کن

شاد باش بخند ارایش کن کم کم درست میشه

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
نه شکرخدا این یکی رونه

هیچ وقت اینکارو نکن. من یه بار قهر بودیم همسرمم خونه ما بود بعد من الکی نصفه شب داد زدم که واای خواب بد دیدم رنگش زرد شده بود برام آب آورد بعدم بغلم کرد و خوابیدم و آشتی کردیم 😅ولی اینبار دیگه فرق داره خیلی از دستشون ناراحتم حالا برای مادرشم دارم.

هیی منم شوهرم رفته🖤

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2706