2726

الان پی میبرم که بدون اون واقعا نمیتونم زندگی کنم

۴روزه قهریم....اونقد من رفتم سمتش دیگه پررو شده...فک میکنه تحت هرشرایطی بایدمن پیشقدم بشم

چیکارکنم ؟توروخدا اگه ذکر دیگه ای بلدید بگید بخونم

واقعا دارم دیوونه میشم

تک تنها توشهرغریب....واقعا روزای بدی رو سپری میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میدونی چیه نذار بفهمه از اینکع سمتت نمیاد ناراحتی نذار بفهمه وایسته شی نه گریه کن نع باهاش حرف بزن بشین خودت فیلم ببین کتاب بخون آهنگ بذار برقص واسه خودت غذاهای خوشمزه درست کن بذار ببینه تو عین خیالتم نیس بفهمه قهر جواب نمیده

مامان دوتا دخمل ناز 😍

حس و حالتو درک میکنم منم غریبم تنها دلخوشیم شوهرمه وقتی دعوا کنیم واقعا کم میارم ولی منم مثل شما رویه مو عوض کردم نرو سمتش ضعف نشون نده بزار بفهمه باید نازتو بکشه بد عادتش نکن 1001 تا یا ودود بخون به نیتی که داری 

با یبار گفتن که نمیشه حداقل باید 40روز ذکرارو بگی و ناامید نباشی با ایمان کامل بگی. 

روی خوراکی هم ذکرایی هست ک بخونی بدی بخوره. توی غذا یا میوه و ابمیوه بگو بده بخوره. توی نت سرچ کن

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

پاشو برو بیرون یه دوری بزن یه بادی به کله ات بخوره . زیاد پیگیر مرد جماعت بشی هوا برشون میداره

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
میدونی چیه نذار بفهمه از اینکع سمتت نمیاد ناراحتی نذار بفهمه وایسته شی نه گریه کن نع باهاش حرف بزن ب ...

کاش بتونم...هرچقدر میگذره واقعا احساس میکنم دارم افسرده میشم

2706