2733
2734
عنوان

دیشب حاجت گرفتم

353 بازدید | 25 پست

وای بچه ها اصلا فکرشو نمیکردم من عقدم دو تا تاپیک اخرمم بخنید میفهمین قضیه چیه من پریودیم ی روز عقب افتاد در صورتی ک من پریودیم خیلی منظمع حتی سابقه ی روز عقب انداختن نداشتم بعد ی روز عقب انداختم دیشب خیلی حالم بد بود میدونستم اگ باردار بشم باید بچمو سقط کنم چون عقاید مردم کشورم و شهرم واقعا جاهلیه حتی ب خاطر همین ی روز مامانمم نگران شده بود ک چرا پریود نمیشی چون هیچ وقت تاخیر نداشتم دیشب حالم خیلی بد بوددد انقد دلم گرفته بود نشستم گریه کردم تا خود ساعت 2 گریع کردم گففتم یا حضرت فاطمه ب حق اون روزایی ک دختر پاکو معصومی بودم بخاطر گذشته هام کلی گریه کردم متوسل شدمب حضرت فاطمه حضرت فاطمه رو ب امام حسن و امام علی و امام حسین قسم دادم  ب امام حسین متوسل شدم گفتم وساطتمو پیش مادرت بکن الانم ک دارم تاپیکمیزنم دارم گریه میکنم همین الان ی درد شدید ب کمرو شکمم ریخت رفتم دیدم پریود شدم فقط میخواستم بهتون بگم حضرت فاطمه هنوز با این همه ک بد شدم فراموشم نکرده شما رو هم  فراموش نمیکنه و یادتون خواهد بود بهش متوسل بشین 

اگ حاجتی دارین بگین تا برای هم دعا کنیممممم... یا حضرت فاطمه خودت حاجت همونو براورده کن

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

منم از حضرت محمد معجزه دیدم، توسل به این خاندان رد خور نداره 

رب هب لی من لدنک ذریة طیبة إنک سمیع دعا، رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین، خدایا به همه ی منتظران فرزند سالم و صالح بده🌺خدایا ازت ممنونم که بعد از 3سال نیم انتظار دامنمو سبز کردی، میدونم خودت نگه دارشی، میسپرمش به خودت سالم بذارش تو بغلم🌺من تورو با وساطتت حضرت محمد و آقا ابالفضل از خدا گرفتم ، میدونم خدا نگه دارته🌺به دنیای ما خوش اومدی یکی یکدونه مامان ۴/۱۳💗💫خدایا شکرت🤲💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
یا فاطمه حاجت منم بده😔

انشالله درسته حاجت من کوچیک بوده ممکنه پریودی متغیر باشه ولی واقعا این حاجتمو از حضرت فاطمه گرفتم مطمعنم چون صب ک از خواب پا شدم اصلا ی حسی بم گفت پریود میشی 

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  

والا اگه از حضرت فاطمه و بقیه بپرسی میگن  نمیخواد بنشینی  دست به دعا بشی بچه رو سقط نکن که خدارو خوش نمیاد 

خدایا پسرخوشگلمو همسر مهربونمو به تو سپردم خودت مواظبشون باش  ❤❤❤
2706