2410
2553

منم حدود ۷۰ کم داریم 😔😔خدا انشالله که بهت یه خوته بزرگ و خوب بده 

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم حدود ۷۰ کم داریم 😔😔خدا انشالله که بهت یه خوته بزرگ و خوب بده 

مامیخایم وام بگیریم اگه بهمون بدن بدون سپرده ۲۴درصد تاگردن میریم زیر قسط و وام انشالله شماهم خونه بخری 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
از بانک مسکن وام نگرفتید؟ تا آخر سال به هر زوج بین 100-120 بدون سپرده وام میدن 18%.

به شهرستان یا تهران؟؟؟

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2714

ماهم۲۰۰تومن پول می‌خوایم ک خونمون تکمیل بشه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
از بانک مسکن وام نگرفتید؟ تا آخر سال به هر زوج بین 100-120 بدون سپرده وام میدن 18%.

سلام عزیزم ببخشید من سوالی داشتم ازتون من شنیدم برای گرفتن وام بدون سپرده بانک مسکن باید نزدیک ۱۷ میلیون اوراق بخریم، اینی که شما گفتنین همونه که باید در کنارش پول اوراق بدیم؟

وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.....
سلام عزیزم ببخشید من سوالی داشتم ازتون من شنیدم برای گرفتن وام بدون سپرده بانک مسکن باید نزدیک ۱۷ می ...

نه عزیزم فرق داره و برای این وام نیاز به خرید اوراق یا گذاشتن سپرده نیست ولی باید سند خونه ببرید به عنوان جایی که خریدید. البته سند در رهن نمیره. و اعتبار قانون این وام هم تا پایان ساله، اسفند هم که هیچی واما بسته میشه اگر میخواید زودتر اقدام کنید

نه عزیزم فرق داره و برای این وام نیاز به خرید اوراق یا گذاشتن سپرده نیست ولی باید سند خونه ببرید به ...

ممنونم دوست گلم که جواب دادی،چقدر عالی، ما باید بریم کدوم بانک و بگیم چه وامی میخوایم؟

وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.....
2706