2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باتوجه به امضات فک کنم متنفر شدی😂

باحال گفتی 

راستش الان دوست دارم بزنمت😐😂

نمیترسی خدایی نکرده اطرافیان رو به خطر بندازی

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤
باحال گفتی  راستش الان دوست دارم بزنمت😐😂 نمیترسی خدایی نکرده اطرافیان رو به خطر بندازی

گور‌پدر اطرافیان

مگه اونا بفکر منن که من بفکر اونا باشم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
شما که اینجوری میگید حتما می گیرید حتی اگه واکسن بزنی 

عزیزم خودتون هم شایدتاالان گرفته باشیدولی خودتون خبردارنشده باشید.من بااینکه باردارم گرفتم وخودم نفهمیدم .ازکرونایه غول بزرگ واستون ساختن .اگه ماسک بزنیدورعایت کنید،کروناهم بگیریدخفیف هست مثل سرماخودگی چون ازروی ماسک ویروس خفیف وضعیف میشه .انشالله که زودتراین مریضی تموم بشه وهممون سالم باشیم 🙏

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
2738
چقدر منفی فکر میکنی..تلقین منفی کنی که زودتر میگیری

من فقط واقعیت روگفتم چرااینجوری میگید؟

پسرعزیزم میدونم که مثل آبجی باران چشای مشکی درشت بامژه های بلندپرپشت داری....میدونم که بااین لگدهای محکمت میخای به مامانی بفهمونی که همه چیزرومیفهمی 😍میدونی وقتایی ک محکم میزنی توی شکم مامانی بابایی چقدرذوق میکنه وهمون موقعست که جفتمون خداروشکرمیکنیم ک خدای مهربون قراره یه نعمت دیگه بهمون بده🥰🤩😍خدای عزیزومهربون من یه مادرم ومیدونم که قشنگ ترین ودلنشین ترین حس یه زن وقتیه که بچشومیزارن روی سینه هاش وازشیره وجودش اون دلبندروسیرمیکنه 🤗خدای مهربون ازت میخام که همه هم جنسای من روبه این حس زیباودلنشین برسونی🙏میدونم که توارحم الراحمینی وبرات کاری نداره🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 🙏
عزیزم خودتون هم شایدتاالان گرفته باشیدولی خودتون خبردارنشده باشید.من بااینکه باردارم گرفتم وخودم نفه ...

انشالله عزیزم منم رعایت میکنم کلا بیرون نمیرم بزم هم با ماسک ولی میگن واکسن ایرلنی اول دی زده میشه

انشالله عزیزم منم رعایت میکنم کلا بیرون نمیرم بزم هم با ماسک ولی میگن واکسن ایرلنی اول دی زده میشه

انشالله انشالله زده بشه که منم باخیال راحت برم اتاق عمل .منکه ازخدامه 😍🙏

گور‌پدر اطرافیان مگه اونا بفکر منن که من بفکر اونا باشم

خو اطرافیان هیچی خودت چی ؟ 

خودت واسه خودت اهمیت نداز فکر سلامتیت نیستی 

از کجا انقد اطلاعات دقیق داری میشه بگی 

خو اطرافیان هیچی خودت چی ؟  خودت واسه خودت اهمیت نداز فکر سلامتیت نیستی

نه من ۳۰ سال زندگی‌با لذت و بدون ترس رو به ۸۰‌سال زتدگی‌با خفت و خاری و ترس و استرس ترجیح میدم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706