2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برات ایت الکرسی خوندم. حاجت روا بشی❤

کسی میتونه ۳ تاهم نادعلی برا من بخونه؟ برا اسون شدن مشکلم😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
برات ایت الکرسی خوندم. حاجت روا بشی❤ کسی میتونه ۳ تاهم نادعلی برا من بخونه؟ برا اسون شدن مشکلم😔

یکبار هم برای شما میخونم عزیزم💚⚘

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
2738
یکبار هم برای شما میخونم عزیزم💚⚘

وای ممنونم. حاجت روا بشی گلم

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
براتون می خونم 

یکی؟

ممنون عزیز دلم. حاجت روا بشی

ممنونم عزیزم....

راستی حلال کن که تو تاپیکت خواستم برا منم بخونن. راستش من یه مشکل خیلی بزرگ دارم😭😭  تنها راه نجاتم دعا و معجزه اس. 

2706