2737
2734
عنوان

افتادگی شدید سینه😖😲😭

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 42 پست

هووووف منم ندارم😐 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خوب

ن بابا اونم بدی خودشو داره

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2728

بوی پسر میده اسی/:

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
 اوکی راه حل پیدا کردی به منم بگو هیچ لباسی درست تنم نمیشه😢😭😭

فقط عمل دوست من همینجور بود عمل کرد

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
خب خالی کردن هم ی روشه دختر همسایه مامانم ۸ کیلو خالی کرد

واقعا.واس من ک تو شیردهی آب شد رف شده فک کنم ۶۵اینا

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
2738
دوتا بچه شیر دادم همین بیشترباعث شد دلم سینهای دوران مجردیم میخاد کوچولو سفت روبه بالا لعنت به ازدوا ...

گلم اشکال تداره بااین دید ببین که همینا نشان مادر شدنته نشان بالغ شدنته..خداروشکر کن که مادرشدی حسرتش ب دلت نمونده

که تو جانی و جهانی..ای بلای تو به جانم🤗
گلم اشکال تداره بااین دید ببین که همینا نشان مادر شدنته نشان بالغ شدنته..خداروشکر کن که مادرشدی حسرت ...

ممنون عزیز دلم...حالا دارم سعی میکنم لاغربشم که سینهام جمع جور تر بشه