2737
2734
عنوان

هایلایت مو!!!

152 بازدید | 11 پست

دوستان من تا حالا نه رنگ نه مش هیچ کاری رو موهام انجام ندادم موهامم قهوه ای تقریبا روشنه میخوام برا تنوع هایلایت کنم ولی هیچی از رنگ و اینا سر در نمیارم برا هایلایت چیکار میکنن فقط رنگ میذارن یه مش و اینا هم داره!!! هزینه اش تقریبا چقدر میشه؟؟؟ چه رنگی باشه هایلایت خوبه؟؟؟ 

دکلره میکنن 

به نظرم رو زمینه اصلی موهات بالیاژ کن اگه قهوه ایه روشنه خیلی ناز میشه 

هم هایلایته هم پاییناش روشنه 

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی ب سایز موت داره تا توی گودی کمر از 800 900 ب بالا البته جای خوب

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2738

هایلایت مو رو حتما برو یه آرایشگاه انجام بده. چون خیلی تخصصیه اگه طرف وارد نباشه یا موهات میسوزه یا رنگی که میخوای نمیشه. دنیای چهره ها خیلییی کار رنگ مو و لایت اش خوبه. برو ببین نمونه کاراش رو. به نظرم چون اولین بارته لایتای ظریف در بیار لابلای موهات تا خیلی تو ذوق نزنه. خود آرایشگر بهت بهترین مشاوره رو میده. شماره دنیای چهره ها رو میذارم فکر کنم واتساپ جواب میده:

09194189463