2733
2734
عنوان

کسی با شرایط من بارداربوده عکس بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 53 پست
پس مثبت ایشالا مبارکه

توروخدا دعا کن حوصله ندارم قرص بخورم منتظرباشم پریودبشم😢

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
توروخدا دعا کن حوصله ندارم قرص بخورم منتظرباشم پریودبشم😢

اگه رنگ داشته باشی الکی نیست دوسه روزم صبرکن برو ازمایش واسه منم دعا کن...دوساله منتظرم الانم پریودم نامنظم شده باز شما‌میتونی قرص بخوری منکه فیبروم دارم روش تاثیر داره قرص دارم دق میکنم رسما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه رنگ داشته باشی الکی نیست دوسه روزم صبرکن برو ازمایش واسه منم دعا کن...دوساله منتظرم الانم پریودم ...

انشاالله میشی گلم....

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
 انشاالله میشی گلم....

منظورم بارداربود نمیدونم چرا نیفتاد کلمه اش😂😂😂

سالمم میادبغلت

2728
اگر آمپول hcgنزده باشی پس مثبته و پسر هم هست

نه آمپول نزدم حالا شمادعاکن باردارباشم پسردخترش مهم نیس واسم...چطور به دلت افتاد؟

مدیکور شما هاله رو ندیدین

مثبته گلم 

واسه منم دقیقا این شکلی بود یه هاله خیلی محو که به زور زیر نور دیده میشد

الان ۱۹هفته‌ام😁

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2738
من حس ششم دارم برو آزمایش بده خبرشا بده

دلم نمیره برم آزمایش حس میکنم منفی میشه

مثبته گلم  واسه منم دقیقا این شکلی بود یه هاله خیلی محو که به زور زیر نور دیده میشد الان ۱۹هف ...

هاله شما کی افتاد چند دقیقه بعدش

هاله شما کی افتاد چند دقیقه بعدش

دقیقا واسه منم چنددقیقه طول کشید

من درد شدید پریود داشتم خب؟به حدی که ببخشید هی چک میکردم فکر میکردم پریود شدم،اما دوروز گذشت و دردهام رفت و در کمال تعجب دیدم پریود هم نشدم

بی‌بی زدم گذاشتم با دقت نگاش کردم یکی دو دقیقه....اولش فقط یه خط منفی بود

دیگه کلا ناامید نشدم از دستشویی اومدم بیرون،دوسه دقیقه بعدش به دلم افتاد گفتم برم نگاش کنم باز،رفتم دیدم یه هاله خیلی محو افتاده که تو نور مشخصه دیگه شک کردم

دوروز بعدش باز زدم ایندفعه هم هاله انداخت اما سریعتر دیگه یقین کردم باردارم

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
2706