2726

هرموقع باهاشون کاری داره ازمن میخواد بهشون بگم. خودش نمیگه انگار میخورنش.

نوبره والا.نوبررررر

الان شوهرخواهرم باید بره بانک امضا بده برای واممون. زنگ زده به من میگه بهش بگو بره بانک.

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

منم به خواهرم گفتم که به شوهرش بگه

ولی به شوهرمم پیام دادم گفتم خودت زنگ بزن بهش  بگو

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهش نگو😑

مشخصه از اون قدر نشناس هاست

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

اه دقیقا شوهرمنم دیوانم کرده با اینکاربچگانش 

تازه یوقتایی مثلا میگم برو مامانمم از سرراه بیار خونه میگه حاضرشو باهم بریم من روم نمیشه فک کن حالا منم تو خونه کاردارم باید باهاش برم اه😖😖😖

خب شوهر منم همینجوریه.. یه کاری داره میگه تو بگو همش منو واسطه میکنه 

خیلی رو اعصابه. اصلا نمیفهمم چرا اینجوره

من کلا سعی میکنم از کسی چیزی خواهش نکنم 

این جوری خیلی بهتره 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
اه دقیقا شوهرمنم دیوانم کرده با اینکاربچگانش  تازه یوقتایی مثلا میگم برو مامانمم از سرراه بیار ...

اگه خجالتی باشن قضیه ش فرق داره. شوهر من اصلا معلوم نیس برا خجالتشه یا غرورش یا چی

وای عین شوهرمن

فک میکردم من فقط همچین عذابی دارم

خیلی رو اعصابه. اصلا نمیفهمم چرا اینجوره

میخوان رو نزنن انگار میخوان اون رودروایسی بین خودشون وخانواده مون بمونه، البته کارشون درسته اما برای اونا خوبه برای ما که واسطه میشیم خوب نیست 

2706