2737
2734
عنوان

میشه بهم‌کمک کنین ؟ خیلی سر در گمم

125 بازدید | 24 پست

بار با هم رفتیم بیرون همه چی خوب بود بی ذلیل غیب شد ...بعد این پسر باره اول که اومد از من درخواست آشنایی کرد سه،۴ ماه قبل بود و من جواب ندادم، بعد یه نفر معرف که آشنای دوتامون بود اومد کلی تعریف مرد ازش من قبول کردم بعد سه ماه و رفتم بیرون تا این که غیب شد 

این سوال خیلی اذیتم میکنه که چرا بی هیچ جوابی و توضیحی غیب شد... 

بعد دیشب معرفه رو دیدم گفتم بهش این جوری شد گفت اگه من بخوام ازش میپرسه! آیا درسته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ینی چی؟ بهت نگفت ورفت؟؟؟؟؟!!!!!! 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
خب احتمالا از عکست خوشش اومده بوده...حضوری نه...حالا اگه برات خیلی سواله بگو ازش بپرسه

حضوری چندین بار دیده بود منو بابا ...بعد که رفتیم بیرون هم خیلی ابراز خوشحالی می‌کرد بعد ۴ ،۵ بار یهو غیب شد

2738

وقتی هنوز تعهدی به هم ندارید، شما که نباید پیگیر باشی اون باید بیاد توضیح بده که چرا اول آشنایی غیبش میزنه!!

البته بنظر من چه بیاد چه نیاد قابل اعتماد نیست

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706