2733
2734

مال من خیلی چرب میشه خوب نیس

و مزه ی بازاریارو نمیده 

میگم اگه قارچ و خام بریزم چطور میشه؟ که تفت ندم روغن بگیره 

شما چجوری درست میکنید؟

قارچو.نمیخواد تفت بدی.خوشمزه ترم.میشه

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قارچ رو داخل یه تابه بدون روغن تفت بده 

گوشت روهم با روغن کم سرخ کن80 درصد سرخش کن نه 100 درصد بقیش تو فر میپزه 

اینجوری دیگه روغن نمیندازه 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
2728

قارچو من تفت میدم چون اونطوری اب میندازه بدم میاد. 

اما روغنش رو میریزیم سبد ک بره کامل. 

بقیشم خام.. بجز گوشت ک اونم روغنی نمیشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
واقعا  درست کردی.؟

اره اول تفت میدادم بعد بدون.تفت.دادن.درست کردم.خوشمزه تر شد 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2738

ما که قارچو تفت نمیدیم

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2706