2733
2734
عنوان

عکاسی عروسی

161 بازدید | 27 پست

سلام خانوما  ما میخوایم بریم عکسای عروسی و فرمالیته مونو انتخاب کنیم 

میخواستم بپرسم عکاس اون عکسایی که ما انتخابشون نمیکنیمو بهمون میده ایا؟

یعنی فایلشو ؟

خوب کلی عکس گرفته همه رو که نمیخوایم تو البوم بذاریم ولی همشو دوست دارم داشته باشم 

خداوندا مرا پشت خواستن ارزو های کوچکم معطل نکن ❤🙏

اره میده میگ یا فلش یا هارد بیار

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولشو میگیره

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2731
به ما فایل همشو داد  البته واسه ما اشنا بودپول نگرفت فکر کنم پول میگیرن فایلشو میدن.

فکر میکنی چقدر میگیرن ؟ 

برا فایل پول جدا میگیرن اگه توو قرارداد نباشه کلا. 

اما چون عروس دومادید احتمالا فایل اونایی ک چاپ شدن رو میدت بهتون. برا ما ک اینطوری بود دادن. 

ما مثلا 1000تا عکس توو فرمالیته گرفته بودیم. ک زحمت کشیدن خیلی فایل هارو دادن چون عروسیمون هم بودن همین گروه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
فکر میکنی چقدر میگیرن ؟ 

احتمالا تخفیف بدن. 

الان اتلیه من برا شب یلدا زنگ زدم (جای متوسط) گفت عکس بگیریم ادیت کنیم،. فقط فایلش دونه ای 100

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
احتمالا تخفیف بدن.  الان اتلیه من برا شب یلدا زنگ زدم (جای متوسط) گفت عکس بگیریم ادیت کنیم،. ف ...

دونه ایی 100 هزار تومن ؟فقط فایل چه خبره   

دونه ایی 100 هزار تومن ؟فقط فایل چه خبره    

بله. این جای متوسط بود جانم.  همینه نرخ. 

اما ب شما ک کار عروسیتونو کردن اتلیه تخفیف میده قطعا 

2706