2737
2734

امروز دیگه قاطی کردم واقعا😂😅⌛

دلم میخواست به یکی میگفتم جز شما نمیشد به بقیه بگم

من و دوستم و دوست پسرش باهم تو یه گروه آشنا شدیم

دوستم و دوست پسرش کم کم از هم خوششون اومد و باهم جور شدن

چندوقت بعدش یه دختر اومد تو گروه و گفت من دوست دختر فلانی ام ولی معلوم شد الکی میگفته اون موقع و فقط دوست معمولی بودن 

بخاطر اون دختره دوستم با دوست پسرش کات کرد فقط در حد سلام خوبی چه خبر دیگه باهم حرف میزدن

تا اینکه چند وقت بعدش من و دوستم تو یه گروه بودیم اون دختره هم اومد تو اون گروه ولی دوستم اکانتشو عوض کرده بود دختر نشناختش ولی منو شناخت

دوستمم اولاش بخاطر مسخره بازی با اون اکانتش که جدید بود میرفت با اون دختره حرف میزد و سراغ دوست پسرشو میگرفت و فهمید چند وقت بعد از کاتشون دختره دوست پسر سابق دوستمو راضی کرده بوده باهم باشن ولی زود کات کردن و تقریبا اصلا باهم حرف نمیزنن دوستمم رگ انسان دوستیش گل میکنه ودختره خودکشی کرده بود حتی و دیگه دوستم باهاش دوستیشو صمیمی میکنه 

و رابطش با من دیگه خیلی کم رنگ شده

بخاطر اون دختره دوستیشو با من و دوس پسر سابقش ول کرده ما خیلی صمیمی بودیم

اینقدر ناراحت بودم رفتم با دوس پسرش چون دوستیم باهم حرف زدم صمیمی ایم بعد اون گفت اون دختره بخاطر اینکه اذیتش کنه احتمالا دوستمونو پر کرده😪😪😪

به ما پشت کرد و رفت با اون:)

مثلا من صداش کردم تو گروه بزور یه ؟ داد اون دختره صداش کرد گفت جاااااااااننننممممم😕😕😕

از همین یه مورد بفهمید تو بقیه نوارد چطوریه دیگه

واسه هممون متاسف شدم واقعا متاسف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شوخي ميکن 

ياد ضربالمثل افتادم

تو دوست داري با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست بشي

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

یاد شعر عموپورنگ افتادم

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
بحداوقتی کل متن دیدم یکم خوندم دوست دوست شدحوصلم نکشیدول کردم فقط آخرش لیلی ومجنون خوندم😃😃😃😃

افرین من همونم نفهمیدم فقط فهمیدم گروه برای دوران راهنمایی و دبیرستان اینا باید باشه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
شوخي ميکن  ياد ضربالمثل افتادم تو دوست داري با دوست من که دوست داره با دوست تو دوست بشه دوست ...

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
2706