2410
2553

اگه اره چ اسم هایی ⁉️

بچه ها تاپیک جنبه فان داره پس ی وقت دلخوری پیش نیاد و ضمنا همه افراد شامل نمیشه مثلا حدود ۶۰ درصد افرادی ک دیدید و یا دیدم.😘❣

خب شروع میکنیم.❣😍

مثلابنظرم  افراد داری اسم تینا:معمولا بینی های گوشتی دارن❣

سحر:دارای شخصیت پیچیده ای هستن .❣

اناهیتا:لاغر اندام هستن.❣

زهرا: مهربونن اما حال ب حال و اهل تلافی❣

خب شما هم چندتا اسم بگید.

اگرم کسی هست ک از اسم های بالاست اعلام حضور کنه و بگه هست یا نه😍❣

https://harfeto.timefriend.net/16878817494237

من سوگلم ...نمی‌دونم سوگلا چطورین ،😅

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

افراد دارای اسم سوگل (یا کلا کاپ کیک عصبانی) چ ویژگی هایی دارن😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
نداها خیلی دعا میکنن مثل اسمشون و خوشگلن      

قبول دارم اسم دوستم نداست ...

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2714

ویژگی نیکا ها رو بوگویید😐😐😐

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
سوگلا مهربونن

فدای تو دوست خشگلم ..

2706