1989
1955

اگه اره چ اسم هایی ⁉️

بچه ها تاپیک جنبه فان داره پس ی وقت دلخوری پیش نیاد و ضمنا همه افراد شامل نمیشه مثلا حدود ۶۰ درصد افرادی ک دیدید و یا دیدم.😘❣

خب شروع میکنیم.❣😍

مثلابنظرم  افراد داری اسم تینا:معمولا بینی های گوشتی دارن❣

سحر:دارای شخصیت پیچیده ای هستن .❣

اناهیتا:لاغر اندام هستن.❣

زهرا: مهربونن اما حال ب حال و اهل تلافی❣

خب شما هم چندتا اسم بگید.

اگرم کسی هست ک از اسم های بالاست اعلام حضور کنه و بگه هست یا نه😍❣

حله چِشاته سلطان🤙❣شهری ک شیر نداشته باشه گرگ هاش میشن سلطانحقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزهما شوخی شوخی ب نالوتی ها تیر زدیم ولی اونا جدی جدی مُردن😂🤙اگه میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم😏❣ عاقا ما اشتباه کردیم وقتمونو با خیلیا گذروندیم با خیلی ها حرف زدیم،واسطه شدیم آخرش آدم بده شدیم حالا می‌فهمم آدما ارزش هیچی رو ندارن چ برسه بخوای خودتو کوچیک کنی واسشون🤙جذاب کی بودی تو⁉️💐کورد و تهرانی هستم❣😎بله جیگری....دَر بسته شُد....دَرِ دیگری...https://harfeto.timefriend.net/47062813

من سوگلم ...نمی‌دونم سوگلا چطورین ،😅

من عاشق داداشیمم،😍کسی که بدون هیچ منتی کنارم بود وکنارم موند ....بهم ثابت کرد که هنوز مردونگی وجود داره ...قهرمان زندگی من براااااااادرمه ...میشه برای موفقیتش صلوات بفرستی؟🥰منم برای تو صلوات میفرستم قشنگم،💓💓

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

افراد دارای اسم سوگل (یا کلا کاپ کیک عصبانی) چ ویژگی هایی دارن😂

تو متفاوتی       .......        .......  چون .......        👈👈           من عاشقتم 😊😎  به ما کارونی میگین ماکارانی؟ 😐 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هر کی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😋🐑 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق مهم دنیا بود .... و پیدا کردنت اولیش 🌱💚🌈 یه دل داری و هزار دلبر؟ یه وقت گُشنه نمیری کفتار 😒😏 کاربر قدیمی ام 😒
1983
نداها خیلی دعا میکنن مثل اسمشون و خوشگلن      

قبول دارم اسم دوستم نداست ...

من عاشق داداشیمم،😍کسی که بدون هیچ منتی کنارم بود وکنارم موند ....بهم ثابت کرد که هنوز مردونگی وجود داره ...قهرمان زندگی من براااااااادرمه ...میشه برای موفقیتش صلوات بفرستی؟🥰منم برای تو صلوات میفرستم قشنگم،💓💓

ویژگی نیکا ها رو بوگویید😐😐😐

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است.😄✌                                                                                                                                                                                   این تنها تاپیک بازمه اگه پی وی مو ندارید بیایید اینجا حرفتونو بزنید😍
1967
من سوگلم ...نمی‌دونم سوگلا چطورین ،😅

سوگل ها هم مهربون اما ی کوچولو جو گیر😂😂 و در عین حال خوشگل 

حله چِشاته سلطان🤙❣شهری ک شیر نداشته باشه گرگ هاش میشن سلطانحقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزهما شوخی شوخی ب نالوتی ها تیر زدیم ولی اونا جدی جدی مُردن😂🤙اگه میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم😏❣ عاقا ما اشتباه کردیم وقتمونو با خیلیا گذروندیم با خیلی ها حرف زدیم،واسطه شدیم آخرش آدم بده شدیم حالا می‌فهمم آدما ارزش هیچی رو ندارن چ برسه بخوای خودتو کوچیک کنی واسشون🤙جذاب کی بودی تو⁉️💐کورد و تهرانی هستم❣😎بله جیگری....دَر بسته شُد....دَرِ دیگری...https://harfeto.timefriend.net/47062813
سوگلا مهربونن

فدای تو دوست خشگلم ..

8

عاطفه ها فوق العاااده بد جنسن

تو متفاوتی       .......        .......  چون .......        👈👈           من عاشقتم 😊😎  به ما کارونی میگین ماکارانی؟ 😐 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هر کی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😋🐑 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق مهم دنیا بود .... و پیدا کردنت اولیش 🌱💚🌈 یه دل داری و هزار دلبر؟ یه وقت گُشنه نمیری کفتار 😒😏 کاربر قدیمی ام 😒
ویژگی نیکا ها رو بوگویید😐😐😐

اره بگید😂😂