2733
2734

خانوما لطفا درباره تست تولید لوازم ارایش روی حیوانات تو نت مطالعه کنین و از این لوازم ارایش نخرید چون هزاران حیوان رو رو برای تولید شکنجه میکنن لیستشون رو از نت پیدا کنید نخرید لورال بزرگترینش هست

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تعصبات بیجا نکنه میخوای بیان رو من تست کنن؟

برا همین گفتم مطالعه کنین ، چون خیلی چیزا براتون روشن میشه چیزایی که منم مث شما دربارش فکر میکردم

2738

یعنی چی ازاین نخرید???🤔🤔

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗
همیییین...داروها هم اول رو حیوونا تست میشن

برا همین گفتم مطالعه کنین ، چون خیلی چیزا براتون روشن میشه چیزایی که منم مث شما دربارش فکر میکردم

ینی چقدر بعضی آدما از خود متشکرن ... آدم متاسف میشه . حالا ما لوازم آرایش استفاده نکنیم میمیریم؟ که ی سری حیوونو به خاطرش شکنجه کنن؟

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم هنوز      مارا به سخت جانی خود اینچنین باور نبود                   یکی از بزرگترین مشکلات و سخت ترین و همینطور اشتباه ترین کارها اینه که سعی کنیم با مغزمون ، قلبمون رو قانع کنیم  
دمت گرم😂😂😂

برا همین گفتم مطالعه کنین ، چون خیلی چیزا براتون روشن میشه چیزایی که منم مث شما دربارش فکر میکردم, عزیزم خنده نداره کشته شدن حیوانات و فراری بودن یه عده حتی از یه مطالعه ساده که از ابهام در بیان منن مث همینا فکر میکردم ولب خیلی چیزارو با مطالعه میفهمیم

2706