2726
عنوان

اگه ریاضی و زبان نخونم برای کنکور

3116 بازدید | 138 پست

اگه بقیه درسا رو خوب بخونم و این دوتا رو نخونم شانس دارم بازم(رشته انسانی)

چون واقعا زبان و ریاضی رو نمیتونم بخونم و تمرین کنم

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

ریاضی یازدهم رو بخون و کلمات املای زبان....

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشتت چیه

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992
2728

دوتا چیز ضروری و اصلیه نمیشه نخونی که

نگو نمیتونم . بخون درست نت سرچ کن روشهای درسخوندن و تمرکز رو مطالعع کن دنبال راه حل باش ن اینکه بگی حل نمیکنم..

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
ریاضی خیلی میتونه رتبتو خوب کنه زبان حتما بخون

زبانم ضعیفه تستا رو نمیتونم بزنم وقتم هدر میره

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

زبان خیلی اهمیت نداره 

تو ترم افزار تخمین‌رتبه هم‌بزنی متوجه میشی زیاد رتبه رو تکون نمیده اما خوبه 

منم انسانی ام‌اما‌زبان‌نمیخونم 

ولی‌امان از ریاضی ببین اگه ۴۵درصدبزنی کلا رتبت میشه زیر ۱۰۰۰

معجزه میکنه تو کنکور انسانی 

اصلا مگه تغییر میده این رتبرو لعنتی 

حتما کلیپ نگاه‌کن کار کن 

تو اگه فقط ریاضی دوازدهم رو بخونی ۳۵درصدب راحتی میزنی رتبت محشر میشه 

دوتا چیز ضروری و اصلیه نمیشه نخونی که نگو نمیتونم . بخون درست نت سرچ کن روشهای درسخوندن و تمرکز رو ...

اخه وقت گذاشتم براشون اما ضعیفم،یعنی علاقه ای ب هیچ کدومشون ندارم،زبانو ک اصلا نمیتونم تحمل کنم

ریاضی رو شاید با کلیپ و ....بتونم

ریاضی یازدهم رو بخون و کلمات املای زبان....

ریاضی یازدهم اسونه؟

ریاضی حتما حتما بخون روزی یه ساعت براش وقت بزار فیلم استادارو ببین تست بزن چون بشدت ترازتو میبره بالا

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2706