2726
عنوان

گفته بودم دوس پسرم بهونه اورد گفت معتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 48 پست
عزیزم چند سال باهم بودیم بازیم داد ی ماه دیگه میخواست بیاد خواستگاریم زمانی ک هیچکس پیشم نبود توی او ...

الان كه ديگه بچه نيستي

بهش بگو اون موقع من بچه و ساده بودم 

الان باهات آشنا ميشدم نگاهتم نميكردم ،واسه اينكه گند گذشته مو به يادم نياري زنگ نزن 

الان تو همين تايپيكا پر دختره كم سن و سال كه دارن غر ميزنن دوس پسرم فلان كرد دوس پسرم ولم كرد 

والا دوره ما دخترا ارزش خودشون رو ميدونستن الان پسره اين نشد اون يكي 

معلومه كه ديگه ازدواج نميكنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمارشو مسدود کن وقتتو هدر نده و حروم این آدما نکن برای خودت ارزش قائل باشه عزیزم🌺

تو بازیچه نیستی❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
وابستم کرد ۴ سال بازیم داد اذیتم میکرد دورم میزد ولی میامد قسم خدا و قران میخورد منه احمق از روی واب ...

عزیزدلم خودتو عذاب نده  ی مدت بعد فراموشش  میکنی اون لیاقت تو رو نداره بهش فکر نکن و تلاش کن موفق بشی تو زندگیت و حسرت تو تا همیشه تو دلش بمونه

2728
دلم میخواد ولی الانم ک قط کردیم دس خودم نیس اشکام داره میاد همینجوری صورتم خیس خیس چیکارکنم دلم نمیخ ...

چاره ای نیست عزیزم.وقتی رفته کاریش نمیشه کرد.این دوره رو باید بگذرونی هر چی زودتر بهتر..اولش سخته ولی کم کم درست میشه.ولی ادم چیزیو ک بالا میاره دوباره نمیخوره.بلاکش کن از تماس و برنامه هات.بعدم حذف کن اسمشو.خودتو سرگرم کن .انشالله به زودی با یه ادم متشخص ودرست حسابی اشنا میشی.البته اشتباه نکنی خیلی سریع بخوای جایگزین انتخاب کنی دوباره دچار اشتباه میشی

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

من باشم یه پیام درست و حسابی بهش میدم چارتا نفرینش بکن و بهش بگو از حالا به بعد تا اخر عمرت هر اتفاقی ک برات افتاد بدون آه منه.بگو روی خوشی رو هرگز نمیبینی.بعدم بلاکش کن و خلاص.خودتو هم اذیت نکن واسه ی ادم عوضی تنوع طلب.خداروهم شکر کن که با اینجور ادمی ادامه ندادی چون شک نکن ازد میکردی باهاش تو زندگی میرفت با اینو اون اونموقع باید مینشستی غصه میخوردی.الان فقط شکر کن که تو زندگیت نیست

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

اشکال نداره 

اکثر دخترا از این گولها خوردن 

الان‌که دیگه شناختیش  پس محکم باش و قاطعانه رفتار کن 

دوست پسر آشغال زیاده

این آشغال نشد یکی دیگه

ولی واقعا واسه اینده  اگه خواستی با کسی دوست شی  عاقلانه تصمیم بگیر با هر بی سروپایی دوست نشو  

من باشم یه پیام درست و حسابی بهش میدم چارتا نفرینش بکن و بهش بگو از حالا به بعد تا اخر عمرت هر اتفاق ...

اره از این نظر خوبه ولی حالم بده دلیلای دیگ ای هم داره فقط این نیس😭 دارم روانی میشم کککلللییی مشکل دورورمو گرفته😭 نمیزاره نفس بکشم

اره از این نظر خوبه ولی حالم بده دلیلای دیگ ای هم داره فقط این نیس😭 دارم روانی میشم کککلللییی مشکل ...

فقط امیدوارم اسیب جسمی بهت نزده باشه بقیش هرچقدرم روحت ازرده باشه درست میشه انشالله.

فقط خواهش میکنم اصلا جوابشو نده.دلم نمیخواد تو لیست ذخیرش باشی واسه روز مبادا یا هر وقت دلش خواست بتونه بهت دسترسی داشته باشه.انشالله خدا لعنتشو کنه و سرش بیاد .

فقط امیدوارم اسیب جسمی بهت نزده باشه بقیش هرچقدرم روحت ازرده باشه درست میشه انشالله. فقط خواهش میکن ...

ن اسیب جسمی نزده چشم دیگه جوابشو نمیدم⁦♥️⁩ فقط یچیزی؟ موقع هایی ک دلم تنگ میشه چیکارکنم واقعا یعنی من احمقم؟ این همه بلاسرم اورد این تازه یکیشه این همه بلا سرم اورد روزی هزاربار ب دلم میگم کاراشو بازم دلم براش تنگ میشه اووففف دلم میخواد بمیرم خسته شدم از دل صابمردم😭

ن اسیب جسمی نزده چشم دیگه جوابشو نمیدم⁦♥️⁩ فقط یچیزی؟ موقع هایی ک دلم تنگ میشه چیکارکنم واقعا یعنی م ...

عادیه .اگه باید یکی دیگه آشنا شی جاش پر میشه کلا فراموشش میکنی

دلم دو قلو پسر میخواد🧒🧒
حالا من چیکارکنم دارم دق میکنم😭

ولش کن بده گم شه، چرا دق میکنی؟

دوست پسر دوست من بهش گفته بود من سرطان دارم، باید یه عمل جراحی سنگین انجام بدم. دوست منو پیچوند الان زن و بچه داره.

ول کنید این پسرهای پر ادعا رو بابا

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2706