2737
2734
عنوان

دلم میخواد گریه کنم

292 بازدید | 19 پست

خسته شدم بهم بگید چیکار کنم از گذشته و اتفاقایی ک برام افتاد ذهنم مریض شده دائم به شوهرم شک دارم دائم فکرای بد حالم خیلی بده اصن نمیتونم همچیو تو تاپیک بنویسم چون غصه هام نوشتنی نیست

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

تعریف کن

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گفتین به همسرتون شک دارین؟...دلیل محکمی برای این حرفتون دارین؟

هیچکاری نمیکنه اما دوست بد داره ولی اصن بخاطر اینا نیس تو گذشته پدرم به مادرم خیانت کرد ازون به بعد دائم شک دارم مریض شدم

هیچکاری نمیکنه اما دوست بد داره ولی اصن بخاطر اینا نیس تو گذشته پدرم به مادرم خیانت کرد ازون به بعد ...

پس تا اینجا شک شما به همسرتون بابت خیانت حداقل  دلیل موجهی نداره...

اما ایا فقط قضیه ای خیانته که ذهنتون رو درگیر میکنه و باعث آزارتون میشه؟....یا چالشها و مشکلات ذهنی دیگه ای هم دارین؟

2738
پس تا اینجا شک شما به همسرتون بابت خیانت حداقل  دلیل موجهی نداره... اما ایا فقط قضیه ای خیانته ...

راستش فقط این شکمه که باعث دعواهای دیگ میشه داره زندگیمو‌میپاشه

طبق قانون جذب که من یاد گرفتم هر چی که شما به این فکر کنید که اون ممکنه خیانت کنه اون همسرتون اگه واقعا هم نخواد همچین کاری کنه فرکانس و ارتعاش شما باعث میشه اون خیانت کنه پس بهتره شروع کنید و ذهنتون رو درس کنید چون اینجوری دارید زندگیو ب کام خودتون و همسرتون تلخ میکنید 

ینی الکیه بنظرت؟

الکی هم نیست

شوهرمنم دوستان آشغال و خانم بازن 

کلی دعوا کردیم تا ازشون دور شد 

سعی کن یه بار دیگ اعتماد کنی تامثل من نشی

مندیگ دارم بیخیال عالم میشم و تموم حس هامو دارم از دست میدم

نذار مثلمن بشی 

یه شانس دیگ بده و اعتماد کن

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند
راستش فقط این شکمه که باعث دعواهای دیگ میشه داره زندگیمو‌میپاشه

ایا توی اون قضیه ای پدر و مادرتون،خودتون رو مقصر میدونین؟...قطعا جوابتون نه هست...

پس بهتر نیست چون توی اون مورد کار اشتباهی از طرف شما نبوده،فقط از اون اتفاق این رو برداشت کنین که اون کار فقط یک کار اشتباه بوده....فقط همین

و لزوما قرار نیست که برای شما و همسرتون اتفاق بیوفته...

برای تقویت ذهنتون که بتونه با این دست چالشها بهتر و سریعتر راه حل رو پیدا کنه بهتون پیشنهاد میدم که با ظرفیتها و تواناییهایی که تا الان ازشون بی خبر و یا کم خبر بودین بیشتر و بیشتر آشنا بشین

ایا توی اون قضیه ای پدر و مادرتون،خودتون رو مقصر میدونین؟...قطعا جوابتون نه هست... پس بهتر نیست چون ...

میدونید چیه من کارو زندگیمو ول کردم و فقط به شوهرم اینک الان چیکار میکنه نکنه بره با کسی نکنه بااون دوستش ک خوشم نمیاد حرف بزنه فکر میکنم سر همون دارم مریض میشم

2706