2737
2734
عنوان

داره میاد بمونه حوصلشو ندارم 😨

882 بازدید | 63 پست

خانوما نگید مادربزرگته هیچ مادربزرگری واسه من نداشته فقط خیلی ببخشید حالم بهم زنی داشته

خیلی مادرمو اذیت کرد روز عروسیش دعوا راه انداخت تو عروسی با خواهرنحسش و چه و چه...

حالا میگه لولمون خراب شدهمیخوان ایل و تباری بیان اینجا با دوتا پسره بزرگش مامانمم بچه کوچیک داره نمیتونه بچه شیر مبخواد پوشک و...خودتون اکثرا بچه دارید میدونید چقد سخته

یکی هم باشه مدام غر بزنه چرت و پرت بگه بره رو نروتون ۶۴همین حدوداست سنش

تازه  

واسه داداش کوچیکمم مادربزرگه میگفت ماهان اون یکی میگفت متین این یکی میگفت مهیار
مامانم هیچ‌کدومو محل نداد به اونا چه ربطی داره؟؟بچه توعه اونا فقط میتونن نظر بدن انتخاب با خودتهبعد جالبه وقتی واسه بچه شناسنامه گرفتیم میرزن نفهم زنگ زد به جای تبریک و...اعصاب همرو خراب کرد ک چی؟من صداش نمیکنم امیر علی صداش میکنم۰بعد چون زنگ زده بود من جواب دادم به دروغ گفتم مامانم نیست😑😂 تینم گفت همه ایکارووووو به مادرن بگو منم خداروشکر صداشو رو ایفون گذاشته بودم مامانم خودش میشنید بعدا میگفت نه من اینو نگفتم😑خوبه صدا رو ایفون بود همه میشنیدن یادم هومد اعصابم خورد شد الان جرااعت نداره ی اسم دیگه صدا کنه فقط چون داداشم کوچیکه هی میگه فندق فندف منم گفتم بهش بچه اسم داره

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه دختر هم داره ولی دخترش میگه لوله ماهم خرابه ک نره پیش اون 

مگه میشه تو ی زمان؟دیشب دخترش اومده خونمون داره پیش دستی میکنه میدونی اب نداریم لولمون خرابهههه؟که مادره گفت میخوایم چترمونو اینجا باز کنیم مادر بیچاره من امادگی داشته باشه

2728
چقدر به فكر مامانتي  ولي كار مامانت هم خوب نبوده حتي ماجراي دعواي شب عروسي رو هم برات تعريف كر ...

ن بابا تعریف نکرده انقد ک اخلاقش نحسه ادم و عالم خبر دارن

مثلا الان ی چیزی میگیم میخندیم بدون منظور میره خونه  وهفته فکر میکنه بعد زنگ میزنه میگه تو اون موقع این حرفو زدی و ..😑

اینایی ک گفتی مربوط ب روابط مادرت با مادرشوهرشه 

مشگل من اینه بیاد ابنجا میخواد ی سره چرت و پرت بگه من درس دارم کروناست هیچی حالیشون نیست تو کرونا بچه نوزادو میچلوننش

2738
😐زیر سن قانونی ازدواج نکنین سنا ی کم عجیب غریبه تو الان 14 15 ساله ایی داداش 1ساله داری؟ شاید ...

😂😂ن بابا اشتباه متوجه شدی

ول كن سخت نگير كمك مامانت بكن 

اونم مادربزرگته

من مامان بزرگم هميشه بدگوييمون رو به بابام ميكرد ،سالها هم باهامون زندگي كرد ولي همه مون بهش احترام ميذاشتيم 

مامانم طبق سليقه اون غذا ميپخت 

ول كن سخت نگير كمك مامانت بكن  اونم مادربزرگته من مامان بزرگم هميشه بدگوييمون رو به بابام ميك ...

میدونی اینکه درک نداره مامانم با بچه نوزاد صبح تا ظهر کارش و بکنه وقت  مهمونداری و  نداره ازاین گذشته تو کرونا؟

بابام دیشب فهمید اینا میخوان بیان گفت باب  الحوایج😂بچه هاش ازش بیزارن

2706