2726
عنوان

کیااااا دانشگاه یه شهر دیگه میرفتن؟ بیاااااایید ببیننم🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 38 پست

بستگی به این داره که چقدر به خونواده‌ت وابستگی داشته باشی. من دانشگاهم راه دور بود. غروبی راه میفتادم فردا قبل ظهر میرسیدم خونه، ولی چون خیلی وابسته نبودم زیاد هم سختم‌ نبود.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شهرامو اصلا نزدیک محل سکونتمم نزدم 😁

لاهیجان و اهواز و بندر عباس زدم و چند حای دورِ دیگه و بعدها خداروشکر کردم که لاهیجان افتادم و نه دورتر 😅😅

چند هفته‌ی اول خونه گرفتم و خواهرم پیشم بود . بعد که خواهرم برگشت خونه ، من موندم و یه خونه‌ی سقف چوبیِ شباش وحشتناک 😅😅

چند روز بعد یه مسءله‌ای ترسناکی برام پیش اومد من زنگ زدم بابام و مامانم و داداشم اومدن با بدبختی برام پانسیون گرفتن (آخه همه حا پر بود) 

کلا خیلی خوب بود 😍😍😍

منم که عششششقِ شماااال 

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
ارومیه 😐

نه کیش که کلا یه جزیره باشه هیشکدومشون نتونه بیاد بهم دسترسی داشته باشه😐😂✨

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2728
من شهرامو اصلا نزدیک محل سکونتمم نزدم 😁 لاهیجان و اهواز و بندر عباس زدم و چند حای دورِ دیگه و بعده ...

این چیه توی امضات نوشتی؟

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین

سلام. من ارشد شیراز قبول شدم اول از اینکه تهران رتبه نیوردم ناراحت بودم ولی شیراز خیلی خوب بود ادم کلی مستقل میشه. خوابگاه هم خیلی خوبه. به نظر من شهرستان برای ارشد بهتره تا لیسانس چون 18-22 سالگی ممکنه هم بیشتر اذیت شه فرد هم اینکه یه دفعه دور از خانواده و کنترل هاش ممکنه رفتارهای اشتباه بیشتر داشته باشه البته شخصیت و خانواده افراد خیلی مهمن. 

نه کیش که کلا یه جزیره باشه هیشکدومشون نتونه بیاد بهم دسترسی داشته باشه😐😂✨

😅😅

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

اتفاقا من بهترین روزای زندگیم همون روزای دانشجویی که دورازخانواده وشهرم بودم گذروندم.خونه دانشجویی و همخونه ای بهت مستقل بودن رویادمیده

أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ  
سخت بود اولش ولی همینجا ازدواج کردم الانم زه ساله ک دیگه ساکن همین شهرم موندگاررر شدم

آخیییییی 😍😍😍😍

به الف به الف ، الف الله / الف اَلَّه يا هو / هُوَ حَى هُوَ حق هُوَ مولا / هُوَ مولانا هو / يا من لَيسَ اِلّا هو / اَللّهو اَللّهو ...
جدی خوش میگذره اینقدر من رو ترسوندن که بده و سخته و مریضی میگیری و....  😢واقعا اینجوری هست؟&n ...

چه مریضی ای؟ 😮🤔

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
جدی خوش میگذره اینقدر من رو ترسوندن که بده و سخته و مریضی میگیری و....  😢واقعا اینجوری هست؟&n ...

نه.... با کمترین امکانات انقدر بهت خوش میگذره که نگو

بهترین دوران زندگیت میشه

چه مریضی ای؟ 😮🤔

نمی دونم والا نوشتن بیماری پوستی و معده به خدا سکته کردم اون لحظه 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
ارومیه جای خوبه؟؟

تبریز خیلی بهتره

از اونایی که خارج تحصیل میکنن خبر دارین.پسر همسایمون ترکیه درس میخونه داره بر میگرده 

مامانش میگه دلتنگ میشه نمیتونه بمونه

اما من میگم یا نتونسته بخونه یا از نظر مالی کم اوردن 

کسی از اطرافیانتون هست خارج درس بخونه

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2706