2737
2734
عنوان

دلسوزی برای دوست

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 37 پست
تو دل معشوقه هات

ب خودت فوش ندع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش من جرات همچین کاری رو ندارم

اگه خوب بشه که هیچی ولی کافیه یه مشکل کوچولو پیش بیاد دیگه فقط مقصر معرفه و بس

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
قطعا معرفی می کردم ولی از قبل باهاش اتمام حجت می کردم که مسئول تمام مسائلی که بعدن ممکنه پیش بیاد نی ...

خب آدم میگه ولی بالاخره وقتی اتفاقی پیش میاد آدم درگیر میشه دیگه ذهنش 

2731
خب آدم میگه ولی بالاخره وقتی اتفاقی پیش میاد آدم درگیر میشه دیگه ذهنش 

اگر فکر می کنی درگیری ذهنی پیدا می کنی هرگز این کار را انجام نده 

خودت در اولویتی 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من ب شخصه معرفی نمیکمم . بد بشه

چ از طرف پسر و چه دختر دردسرهاییو داره

حوصلشو ندارم

حتی اگ قبلشم بگم خوب بدش با خودت

بد ک بشع دشمن میشن اخرش!

من میشم علت سوختن زندگی و جوونیشون!

مگررررررر این که هر دو رو ب اندازه کف دستم بشناسمممممم اون موقع شااااااااااید فقط پیشنهادش میدادم و صحبتامو کامل میزدم😐شاید!

خدایا شکرت
آره حق با شماست ازش پرسیدم نه بدش نمیاد

عاها خب خوبع دیگ/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2738
نوچ من اصلا از  تو ازدواج کسی دخالت نمیکنم نه معرفی میکنم نه چیزی چون میترسم

منم مثل شما بودم همیشه بااینکه کلی پسر تو نزدیکانم داشتم و دوست های خوب هم همینطور ولی هیچوقت این کارو نکردم ولی این دوستم زندگیش خیلی بهم ریخته و دلم میسوزه براش 

آره جون خودت.دیشب فقط دوتاشون اومدن.خدا می‌دونه چند تان،😐🤣

تو سوگلیمی/

اولش اینکه به نظرم خانوم متاهل نباید دوست مجرد داشته باشه چون زیاد جلوه خوبی نداره و به زندگی متاهل ...

من متاهل هستم ولی همسرم مشکلی با خیلی از کارای من نداره دوستم هم دختر خوبیه 

نمی‌خوام .

باید بخای/

اگر “او” برای “تو” ساخته شده! “من” برای “تو” ویران شده‌ام     /

کاری نکن ادمو سابق نشم/

اگر فکر می کنی درگیری ذهنی پیدا می کنی هرگز این کار را انجام نده  خودت در اولویتی

اتفاقا همسرم هم اینو میگه هم میگه دوستت هم دختر خوبیه کمکش کن آدم میمونه دوراهی 

2706