2733
2734
عنوان

نشخوار ذهنی

317 بازدید | 13 پست

نشخوار ذهنی یعنی فرد یک فکر را که معمولا آزار دهنده است مرتب بررسی و وارسی و تلاش می کند آن را از ذهنش پاک کند اما آن فکر دوباره برمی گردد و گاهی هم با قدرت بیشتر. اگر کسی می بیند همسرش دچار این حالت است ضمن این که باید او را راهنمایی کند تا از یک مشاور و درمانگر برای رفع این مشکل استفاده کند باید مراقب باشد که بهانه به دست همسرش ندهد.

متاسفانه در بعضی موارد دیده می شود وقتی همسر فرد حساس است آن فرد به جای رعایت حال همسر از این موضوع به عنوان یک ابزار شوخی و سربه سر گذاشتن استفاده می کند که مشکل طرف مقابل را افزایش می دهد .

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .

وای من کارای مادرشوهرم از اول عقدمون نشخوار ذهنیمه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خود همسر علت نشخوار باشه چی.اون وقت باید از کی دوری کرد

راه درمانش فقط مشاوره است شاید اصلا همسرداری بلد نیست . باید از یک جایی برای آموزش شروع کنه .بهتره قبلش خودت با یک مشاور مجرب صحبت کنی

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .
2728

چند وقته ازدواج کردی ؟

صحبت کردم تاثیری نداشت به علت خیانتش.

علت خیانتش باید پیگیری بشه . شاید یک بیمار جنسی باشه

2738
۶سال و نیم

اگه واقعا مرور خاطرات رهات نمی کنه و زندگی برات سخت شده حتما با روانشناس مجرب مشورت کن .

منم همینجوریم مادرشوهرم خواهرشوهرم بدبختی اینه الانم تموم نمیشه حرفاشون باز میگن تا میخام یادم بره باز یه چیز جدید

کاش یکی بود دوسم داشت... 
منم همینجوریم مادرشوهرم خواهرشوهرم بدبختی اینه الانم تموم نمیشه حرفاشون باز میگن تا میخام یادم بره ب ...

دقیقا مث من

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
اگه واقعا مرور خاطرات رهات نمی کنه و زندگی برات سخت شده حتما با روانشناس مجرب مشورت کن .

چند بار صحبت کردم، گفت مادرشوهرت خیلی عقده تو دلش مونده از زمان کودکی و ...خیلی بهش محبت کن

اما آخه من ازش متنفرم، نمیتونم محبت کنم😞

چند بار صحبت کردم، گفت مادرشوهرت خیلی عقده تو دلش مونده از زمان کودکی و ...خیلی بهش محبت کن اما آخه ...

عزیزم باید با خودت تمرین بخشش کنی . برای رفتارش یه دلیل قانع کننده پیش خودت بیار که از حرفها و رفتارش ناراحت نشی .تو نمی تونی شخصیتش تغییر بدی فقط با آرامش و‌محبت می تونی بیشتر جذب خودت بکنیش