2726
عنوان

جنین درشت

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 41 پست

بچه دومم تو هشت ماهگی دکتر معاینه کرد گفت بچت درشته،زایمانت سخت میشه.

پسرم ۴.۳۰۰ بود ولی زایمانم سخت نشد ،راحت ب دنیا اومد.بچه اولم ۳.۵۰۰ بود. اون کمی سخت تر از دومی بود.

آها خب خدا رو شکر گوگل هر چی میزنی یه چیز بد میاد که آدمو نگران می‌کنه هرچند دکترم چیزی نگفت فقط گفت ...

عزیزم سعی کن هیچ چیزیو تو گوگل تزنی چون اونا یه  خارش سر بگیری دور از جون شما و همه میگن تو مور مغزی داری😂نگران نباش انشاالله که به سلامتی نی نیت بیاد بغلت😘😘

فقط مال منےتـــو...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه دومم تو هشت ماهگی دکتر معاینه کرد گفت بچت درشته،زایمانت سخت میشه. پسرم ۴.۳۰۰ بود ولی زایم ...

یعنی طبیعی زایمان کردی؟میگن خدایی نکرده برا بچه خطرناکه شما حتما لگنتون خیلی خوب بوده بعد بچه ت سالم بود از هر نظر ؟بعد تولد چاق نشد؟

2728
عزیزم سعی کن هیچ چیزیو تو گوگل تزنی چون اونا یه  خارش سر بگیری دور از جون شما و همه میگن تو مور ...

اره واقعا نباید سرچ‌کنم دیگه همین ۲ماه هم بگذره از این استرس ها خلاص بشم 

ممنون عزیزم😘

یعنی طبیعی زایمان کردی؟میگن خدایی نکرده برا بچه خطرناکه شما حتما لگنتون خیلی خوب بوده بعد بچه ت سالم ...

اره طبیعی بودم.نه هیچ مشکلی نداشت.

اره لگنم خوبه .البته بگم من قدم ۱۵۰ خودمم ریزه هستم.

سره اولی ۹تا بخیه خوردم ،سره دومی ی دونه .

اره دکترم اینجور گفت

نه عزیز سعی کن پیاده روی داشته باشی ، کلاس آمادگی زایمان هم برو انشاالله زایمانت راحت میشه.من خودم خیلی پیاده روی میکردم, ب همون علت زایمانم راحت شد.

2706