2726

سلام دوستان رفیقم با رلش دعواش شده از من میخواد ک پیام بدم ب رلش ک حالش خوب نیست ی متن خوب میخوام ممنون میشم کمک کنید فقط لطفا ی متن خوب بگید ثواب داره همین دیگه لطفا غیر این چیزی نگید چون داستانش فرق داره طرفم منو نمیشناسه چجوری خودمو معرفی کنم ممنون میشم عشقا کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو سلام امیدوارم که حالت خوب باشه من یه دوستیم و یه خواهشی ازت دارم دل کسی که عاشقته رو نشکن ‌و خودتم خوب میدونی که اون چقدر دوست داره تنها دوست داشتن ما در زندگی جاودانست پس قدر لحظاتو بدون 

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد                         آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد
مرسی عشقم دمت گرم باز هرطور بتونم جبران میکنم

گفتم فقط تاپیک آخر منو گزارش بزن برات صلوات می فرستم فقط لایک کن متوجه شم

سالها دل طلب جام جم از ما می کرد                         آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد

پیام بده سلام وقت بخیر من فلانی هستم دوست فلانی 

در جریان قهر و دعواتون هستم تا حدودی متاسفانه فلانی جون حالش بد شده و تحت فشار عصبیه ،صلاح‌ دونستم که شمارو در جریان این موضوع بزارم ،شاید بتونم کمکی در این رابطه کرده باشم

و خدایی که به شدت کافیست😊⁦❤️⁩