2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا انقد نگرانین هرچی باشه حامله که نیستین

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
نمیتونم برم ازمایش ، شهرستانم ، پرسنل ازمایشگاه اشنان 

اخ اخ اخ چقد مث اولای عروسی منی چه واسم اشناس 

منم اقدام بودم هر ماه عقب میفتاد ولی نمیتونستم برم چون پرسنل اشنا بودن😡   باهزار خجالت میرفتم

اخ اخ اخ چقد مث اولای عروسی منی چه واسم اشناس  منم اقدام بودم هر ماه عقب میفتاد ولی نمیتونستم ...

حالا من نمیدونستم یکی از پرسنل دخترعموی جاریمه فرداش دیدم جاریم بهم تبریک میگه😐

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
2738
چرا انقد نگرانین هرچی باشه حامله که نیستین

اخه من این علائنو ب هرکی میگم میگ حامله ای 

خیلی میترسم از خواب و خوراک افتادم 

مامانمم به شدت بهم شک کرده و تیکه میندازه

خو آشنا باشن پرسنلش عجبا ینی چی مگه داری خلاف شرع انجام میدی برو بگو پریود نمیشم نکنه دورازجون میخا ...

کل فامیل پر میشه که من اومدم ازمایش بتا ، اخه ۵ ماهه نامزد کردم ، شهرمونم کوچیکه ، اصن نمیدونم باید چیکارکنم

اخه من این علائنو ب هرکی میگم میگ حامله ای  خیلی میترسم از خواب و خوراک افتادم  مامانمم ...

یکم زعفرون دم کن بخور نگران نباش خودت می دونی که نیستی ❤️

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
کل فامیل پر میشه که من اومدم ازمایش بتا ، اخه ۵ ماهه نامزد کردم ، شهرمونم کوچیکه ، اصن نمیدونم باید ...

اها نامزد خو حق داری نمیدونم شاید چون استرس داری خون ازت خارج نمیشه چون وقتی چک زدی منفی بوده پ دلیل نداره بترسی 

اها نامزد خو حق داری نمیدونم شاید چون استرس داری خون ازت خارج نمیشه چون وقتی چک زدی منفی بوده پ دلیل ...

سه بار بیبی زدم

مامانمم میگ باااااهم دوتایی میریم ازمایش ، خیلی میترسم 

2706