2737
2734

یکی از فامیلامون پنج سال پیش سزارین کرده دکتر بهش گفته علت سقط اخیرت ممکنه این باشه که جنین رفته رو خط برش عمل سزارین قبلیت لانه گزینی کرده چون اونجا رگ خونیش کمه!!!!

نمیدونم درسته یا ن ولی احتمال اینکه جنین بخواد دقیقا بره رو اون خط کمه😐فامیلتون بدشانس بوده

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه ما دکتریم که چیزی بدونیم ؟ 

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
حرف دکتر و میخوای با حرف نینی سایتی هایی که به چیزای الکی و خرافات اعتقاد دارن زیر سوال ببری؟

آخه حرف دکتر خیلی مسخرست بنظرم

والا بعضی ازین نی نی سایتیا اطلاعاتشون از یه متخصص بیشتره 

2738

خواهرمن از اواسط بارداری دومش درد داشت مثل درد زایمان ولی خفیف تر. رفته بود دکتر. بهش گفته بودند جنین افتاده روی برش زایمان قبلی. تا پایان بارداری روزی سه تا قرص ضد سقط میخورد اسم قرصش یادم نیست . حرف ده سال پیشه و استراحت داشت تا پایان بارداری.

بنابراین دکتر دوستتون حرفش بی پایه نیست.

قبلا سزارین خیلی عوارض عجیب غریب داشت

الان دیگه پیشرفت کرده مثل قبل نیست

اون موقع نوع برش ها فرق میکرد 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

بله دکتر درست گفتن عزیزم

اون قسمت برش عصب و رگ خونیش کمتره

بخاطر همین چیزاس ک سزارین نمیتونه بیشترازسه بار باردار شه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
بله دکتر درست گفتن عزیزم اون قسمت برش عصب و رگ خونیش کمتره بخاطر همین چیزاس ک سزارین نمیتونه بیشتر ...

من میخوام فیبروم عمل کنم، خواستم بدونم چون رحم برش میخوره امکان بارداری هست؟

2706