2410
2553
عنوان

خاستگاری خواهرم

315 بازدید | 18 پست

اگر شب خاستگاری شما با داماد و مادرتون و خواهر داماد برین تو یه اتاق که شما و داماد با هم صحبت هاتون رو بکنید... و شما کمی صحبت کنید (چون قبلا با داماد دوست بودین و صحبت هاتون کردین ولی بخاطر احترام به حرف بزرگترا رفتین تو اتاق برای صحبت) بعد داماد بگه خوب صحبت دیگه ای نداری شمام بگید نمیدونم در چ مورد؟ 

خواهر‌شم از اون ور بگه در مورد مهمونی رفتن با دوستاتونم صحبت کنید (دوران دوستی با داماد در این مورد صحبت کردین و داماد زیاد استقبال نکرده) 

خواهر داماد وقتیم از اتاق میره بیرون میگه داداشم صحبت اشو کرد ولی شما چیزی نگفت ین(به عروس و مادرش میگه) 

بنظرتون منظورش چی بوده 

و شما بودین چکار می کردید 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بنظر من منظور خاصی نداشته گفته ینی شماهم حرفاتون الان می دین ک بعدا مشکلی پیش نیاد. چند سالتونه؟ 

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خودمو صد لعنت میکنم ک اینارو راه دادم تو خونه

عزیزم زندگی خواهرت تباهه همین الان ب فکر طلاقش باشین

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

تو اتاق تنها حرف میزنن که ما کسی باهامون نیومد فقط خالم یکی دو بار اومد تو اتاق شربت و میوه آورد همین

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2714

بین خواهرشوهر و عروس اون اول زندگی یه فاصله ای هست و یه سری سوتفاهم که کم کم و با تلاش دو طرف به دوستی تبدیل میشه همین طور که الان بهترین دوست من خواهرشوهرمه و منو خواهر صدا میکنه در حالی که اولش چقدر از هم دور بودیم...

اوف یه لشکر آدم باهاتون اومده تو اتاق😐

خب تو همون پذیرایی حرف میزدین دیگه

میرن تو اتاق که تنها باشن

باید میگفت من حرفایی دارم که دلم نمیخواد تو بشنوی

والا😑

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

من نفهمیدم یعنی همه با هم رفتین تو اتاق؟ خوب چ کاری بود همه همونجا با هم بودین حرفاتونو دور هم میزدین دیگه  

تو اتاق باید داماد و عروس برن و حرف بزنن بعد اونی ک دوست بوده دیگه حرف زدن نداره ک

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
خودمو صد لعنت میکنم ک اینارو راه دادم تو خونه عزیزم زندگی خواهرت تباهه همین الان ب فکر طلاقش باشین

چرا

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2706