2733
2734

سالانه هزاران حیوان تست میشن بطور وحشیانه برای درست کردن لوازم ارایش ، لورال یکی از بزرگترین اونهاست که حیوانات رو کور و فلج میکنن ، حالا ما باید این شرکتها رو تحریم کنیم ، لطفا از محصولات cruelty free که تست حیوانی ندارند استفاده کنید، همشون علامت خرگوش دارند ،  ممنونم.

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .

حنا جان شما بودی که با خانواده همسرت به مشکل برخوردی .؟ 

یه تایپیک اتفاقی دیدم اگه اشتباه نکنم شما بودی که انگار نزدیک بوده فلج بشی درسته ؟ 

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حنا جان شما بودی که با خانواده همسرت به مشکل برخوردی .؟  یه تایپیک اتفاقی دیدم اگه اشتباه نکنم ...

نه عزیزم من مجردم ، شما تو نت درباره چیزی که گفتم لطفا مطالعه گنین

تو نت بخونین متوجه میشین، واقعا وحشیانه اس

ميدونم عزيزم تست ميشه بيشتر براي خوذم سوال بود 

حتما از اين ببعد اين فاكتور رو مد تظر قرار ميدم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
میشه همینجا یه چیکده و خلاصه اونچی که خوندی بهمون بگی

بسیاری از شرکتا مثل لورال با شکنجه حیوانات لوازم ارایش رو روی اونها تست میکنن و میکشن ، حالا ما نباید از اون شرکتها که لیستشون تو نت هست ارایشی بخریم ، محصولاتی که علامت خرگوش دارن بدون تست حیوانی هستند و محصولات اخلاقی هستند، به اونها cruelty free  میگن

بسیاری از شرکتا مثل لورال با شکنجه حیوانات لوازم ارایش رو روی اونها تست میکنن و میکشن ، حالا ما نبای ...

لوازم آرایشی که تست حیوانی نداره که

مثلن رژ گونه رو چه جوری تست حیوانی میدن آیا

برای داروهای پزشکی همچین موردی هست ولی لوازم آرایشی ؟

[QUOTE=167229804]لوازم آرایشی که تست حیوانی نداره که مثلن رژ گونه رو چه جوری تست حیوانی میدن آیا برای داروهای پزشکی ...[/QUاکثرشون  تست دارن منتها برخی شرکتها حیوانات زیادی رو میکشن همین خط چشمی که مصرف میکنین هزاران خرگوش رو بخاطرش کور کردن ، تو نت رزنید تست حیوانی عکسها بیاد من اصلا دلشو ندارم

اصلن به ذهنم خطور نمی کرد تو این مورد هم بخوایم حیوان آزاری کنیم 

برای موارد پزشکی هر چند حیوانی اذیت میشه و یا می میره ولی حداقلش یه توجیه مثل نجات جان انسان وجود داره ولی واسه لوازم آرایشی خداییش ستمه حیونی از بین بره

اصلن به ذهنم خطور نمی کرد تو این مورد هم بخوایم حیوان آزاری کنیم  برای موارد پزشکی هر چند حیوا ...

بله ، محصولاتی که عکس خرگوش دارن استفاده کنین

2706