2726
عنوان

دوستان تاحالا تو فامیلتون کسی رو داشتید دو خواهر طلاق گرفته باشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1974 بازدید | 119 پست
بدبختی ما اینه ک جلوی همه خودشو خوب نشون میده ولی تو خفا اینطوری اذیتمون میکنه بخدا موندیم ب مردم چی ...

چکار مردم دارید..فردا مادرتو کتک میزنه.... تورو میزنه.. توروخدا نزار دست رو بابات بلند کنه. یه چوب آماده کن تو خونه. پدرت میشکنه بخدا سکته میکنه بابات از دست میزه

من یه عمه داشتم الان فوت کرده خودش دوبار ازدواج کرده حاصل ازدواج دومش هفتا بچه بود که پنج تاش طلاق گ ...

بدبختی ما اینه که جلوی مردم خودشو خوب نشون میداد ولی بخدا ی دیو صفتی ک نگو ما موندیم الآن ب فامیلا چی بگیم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیدم طرف سه تا بچه داشت 

دو تا دختر و یه پسر 

همه طلاق گرفتند خیلیییی خانواده ایروداری هم هستند

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2728
چکار مردم دارید..فردا مادرتو کتک میزنه.... تورو میزنه.. توروخدا نزار دست رو بابات بلند کنه. یه چوب آ ...

من دیشب از پشت زدمش چنگش انداختم مامانم هولم داد تو اتاق گفت برو الآن تورو هم میزنه

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
بدبختی ما اینه ک جلوی همه خودشو خوب نشون میده ولی تو خفا اینطوری اذیتمون میکنه بخدا موندیم ب مردم چی ...

مگه باید به مردم جواب بدید

مگه مردم نون شما رو میدن

گور پدر مردم

جدا شدنه دیگه مگه خلاف شرعه والا تو قرآن اومده

عزیزم حرف مردم حرف مردم نکن انقدر

بدبختی ما اینه که جلوی مردم خودشو خوب نشون میداد ولی بخدا ی دیو صفتی ک نگو ما موندیم الآن ب فامیلا چ ...

راستش من یبار ازدواج کردم جدا شدم ازدواج دومم بدتر بود بعد ده سال باز کار کشید به جدایی یه مدت تنها زندگی کردم واقعا نمیدونم چی بگم به فک و فامیل درکت مبکنم کاملا 

هم دوتا خواهر هم یه برادر جدا شدن،😁همشونم دوباره ازدواج کردن 

به به چشمم نورانی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
چکار مردم دارید..فردا مادرتو کتک میزنه.... تورو میزنه.. توروخدا نزار دست رو بابات بلند کنه. یه چوب آ ...

همش مامانم میگ تو دختری نباید بیای دعوا یا فحش بدی بعدا برات بد میشه

همین مردمی که میگی چی میگن دور ازجون شما بمیرید بیشتر از یه ساعت غصه نمیخورن اونم بعید میدونم بعد یه هفته کلا فراموش میکنن کی بودیدوچیکارکردید ،حالا جالب همه ما از حرف مردم میترسیم شما خودتون صلاح دیدید طلاق بگیرید به هر دلیلی باید نگران این باشید مردم‌چی میگن مگه اونا جای شما بودن 

2706