2737
2734
عنوان

دوستان تاحالا تو فامیلتون کسی رو داشتید دو خواهر طلاق گرفته باشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 119 پست

دوتادخترعموهام ودوتاپسرعموهام یعنی ۴نفرازیک خانواده طلاق گرفتن

یکی ازدخترعموهام زنداداشم بود

الان هم زنداداشم وهم داداشم دوباره باکسای دیگه ازدواج کردندوخیلی خیلی زندگی خوبی دارن

دخترعموی دیگمم ازدواج کرده ولی اون دوپسرعموهام مجرندهنوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله تا حالا دوبار دست رو پدرم بلند کرده

وای خدای من. خاهرت چرا مونده باهاش؟؟؟ خدای من قلبم درد گرف. من بودم تا چوب میفتادم بجونش. چرا خاهرت از این عوضی جدا نمیشه چطور رو پدرت دست بلند میکنه. وای من پدر ندارم اشکم دراومد. چرااجازه میدی آخه بزنه پدرتو.. 

2731

تو فامیل ما دو تا خواهر بودن طلاق گرفتن الانم ازدواج کردن خوشبختر از قبل

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
وای خدای من. خاهرت چرا مونده باهاش؟؟؟ خدای من قلبم درد گرف. من بودم تا چوب میفتادم بجونش. چرا خاهرت ...

بدبختی ما اینه ک جلوی همه خودشو خوب نشون میده ولی تو خفا اینطوری اذیتمون میکنه بخدا موندیم ب مردم چی بگیم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2738

من یه عمه داشتم الان فوت کرده خودش دوبار ازدواج کرده حاصل ازدواج دومش هفتا بچه بود که پنج تاش طلاق گرفتن یکی از دختراشم دوبار ازدواج کرده یبارشوهرش مرد یبارم طلاق گرفته

خالم هم طلاق گرفت یبار دیگه ازدواج کرد که دخترش هم باز طلاق گرفت ما اصلا دید بدی بهشون نداشتیم  این حرفا کدومه اصلا چ ربطی داره دونفر نمیتونن بسازن خواهرت گناه داره نجاتش بدید تا دیر نشده

این نامرده. بیشرفه  بزار خاهرت جدا شه

بابام طفلی هعی میگ ب آبجیم اگ بخاطر اینکه منو زده میخای جدا بشی نشو دشمن شاد میشیم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2706