2726
عنوان

دوستان تاحالا تو فامیلتون کسی رو داشتید دو خواهر طلاق گرفته باشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1974 بازدید | 119 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خاهرم جدا شده بود. پدرم مریض بود بخاطر بابام جدا نشدم چون خاستم تو عقد جدا شم ولی نتونستم دلم نیو ...

وای بابای منم ناراحتی قلبی داره دیشب اومد بابامو گرف زد دامادمون

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
والا اینی ک من میبینم هیچی متاسفانه نمیفهمه. کاش جدا شه راحت سه ازش 

بخدا دلم خونه منک تو عقد جدا شدم چقدر ب منو خانوادم تیکه مینداختن چ برسه ب خواهرم

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2728

تو رو خدا واسه حرف یه مشت بی مغز عقب افتاده خودتون و بدبخت و بیچاره نکنید 

مطمءن باش خواهرت اگه تو زندگی با شوهرش عاقبت خوبی نداشته باشه همین آدما به گفتن یه آخی بیچاره اکتفا میکنن پس اینکه بعد طلاق چی بگن اصلا مهم نیس

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
طلاق کلا ناراحتی داره چه یدونه باشه یا دوتا . پدر مادرتم بیشتر بخاطر این ناراحتن که چرا زندگی بچه مو ...

واقعا هوو اورده سرش!

خودش رضایت داد چجوور اذیت میکرد دوستت رو

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
دامادتون باباتو  زد؟؟؟ چی نفهميدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله تا حالا دوبار دست رو پدرم بلند کرده

من مادرم قبل از با بابام ازدواج بابام ، عقد بود جدا شد بعد با بابام ازدواج کرد اووونم تو اون دوران که این چیزا بد بودن 

بعد خواهرم از نامزد سابقش جداشد  و با همسر فعلیش ازدواج کرد 

خودمم تو دوران عقد جدا شدم و الان دارم با یه نفر اشنا میشم ولی خانوادش ناراضین با این جریان منم خیلی لنگ شوهر نیستم بیشتر دوستدارم درس بخونم شد شد نشدنشد میرم از ایران 

اصلا ناراحت نباشید جدایی ننگ نیست هیچ کسی دوست نداره زندگیش خراب بشه ولی گاهی در اومدن از یه رابطه اوج فهم و شعور یه ادمه حرف مردمم بریزین دور

2706