2737
2734
عنوان

اتفاقاتی که تو خوابگاه براتون افتاده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10696 بازدید | 111 پست
یه دفعه از حموم اومدم بیرون با بلوز شلوار. بلوزم کوتاه بود و روسری نداشتم یهو دیدم یه آقا تو سالن کن ...

تاسیساتی مه.دیگه برادر همه بودن 

تو کتابخونه خوابگاه درس میخوندم هیچکس نبود  گفتم ی چرتی بزنم بعد برم ناهارـ.این بنده خدا اومده بود دیده بود کسی نیست داشت دریچه کولر درست میکرد از سر و صداش بیدار شدم با موهای کوتاه که مثل یال شیر شده بودن. و.شلوارک.و تی شرت.دیدمش یهو جیغ زدم اونم نفهمید چطوری فرار کنه خورد به در.بچه ها فکر کرده بودن نزاحمم شده به سرپرست گفتن اومد اونم توضیح میخواست اینجا بی حجاب چیکار میکردی😐 اصلا اوضاعی بود

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

نصفه شبا هم سنگو و چن چیز دیگ میزدیم ب درو دیوار سرپرست رو بیدار کنیم 😬

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه‌بارم با دوستم رفتیم قصابی یک کیلو گوشت چرخ کرده خریدیم و چند بسته‌ش کردیم و گزاشتیم فریزر بعداز چند روز رفتیم هرچی گشتیم نبود ،گفتیم دزدیدنش بعد از چند روز فهمیدیم فریزر خراب بو هرچی توش بود فاسد شوده بو مستخدم پرتش داده بود بدونه اینکه خبر بده

واقعا که🙄  یکی دیگه از دوستامم میگفت چند سال پیش از ما یکی از نگهبانای محوطه دانشگاه میرفته م ...

یه سرپرست داشتیم زن بود گیر میداد به دختر خوشگلاا ولی درواقع اتو میگرفت و یه کارایی میکرد!!

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد...
2731
واقعا که🙄  یکی دیگه از دوستامم میگفت چند سال پیش از ما یکی از نگهبانای محوطه دانشگاه میرفته م ...

حالا خوبه ما به این عنتر برقیا اعتماد داریم 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
تاسیساتی مه.دیگه برادر همه بودن  تو کتابخونه خوابگاه درس میخوندم هیچکس نبود  گفتم ی چرتی ...

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 

خاطره خاصی ندارم-ولی دلم خیلی تنگ شده واسه یونی

بعضی دخترپسرای عقده ای ایو حال بهم زن خخخ

بعضی پسرای جذاب ک با دوستم دیدشون میزدیم و مسخره بازی درمیاوردیم

بوفه و هله هوله های دنگی دونگی

غذاهای مضخرف سلف خخخ

پیچوندن کلاساوخابیدن تو نمازخونه

کلاسایی ک پسرا مسخره بازی درمیاوردن و  استادای خانومو اذیت میکردن

عشوه خرکیا وپاچه خواریای بعضی دخترا واسه استادا،مخصوصا استادای مرد

و...........درکل خیلی خوب بود،یادش بخیر

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
2738
تاسیساتی مه.دیگه برادر همه بودن  تو کتابخونه خوابگاه درس میخوندم هیچکس نبود  گفتم ی چرتی ...

ای خداااا. خب تو از کجا میدونستی بیخبر  این میاد. خوابگاهتون بوده.  اخراجش کردن؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
یه سرپرست داشتیم زن بود گیر میداد به دختر خوشگلاا ولی درواقع اتو میگرفت و یه کارایی میکرد!!

حسود جانی بوده😶برا خودش. چه کار میکرد؟

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
حالا خوبه ما به این عنتر برقیا اعتماد داریم 

دقیقااا منم به چشم عموی مهربون نگاه میکردم به همشون. ولی همه مثل هم نبودن

2706