2726
عنوان

اتفاقاتی که تو خوابگاه براتون افتاده😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 10670 بازدید | 111 پست
یه دفعه از حموم اومدم بیرون با بلوز شلوار. بلوزم کوتاه بود و روسری نداشتم یهو دیدم یه آقا تو سالن کن ...

وای اره 😂وقتی میومدن سرپرست اعلام میکرد کسی تو راهرو پرسه نزنه مگربا چادر😆

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
وای اره 😂وقتی میومدن سرپرست اعلام میکرد کسی تو راهرو پرسه نزنه مگربا چادر😆

دقیقا

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با نوشابه دعوا واهنگ وپارتی تو سحر های ماه رمضون 😯سوزن جاسازی میکردن تو تختا  بچها تا طرف رو ت ...

نگو ما مرض ترسوندن داشتیم هرشبم به یه شیوه جدید.همش صدا جیغ ازمون میدمد.طوری که تو اتاق ما کسی جرات نداشت اخرین نفربره دسشویی چون برابرگشت حتما با یه شیوه نوین میترسوندیمش خخخ

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
یکی میگفت ما یبار تو خوابگاه از کیف یه نفر یه کاسه برداشتیم توش اش  دوغ درس کردیم بعد فهمیدیم ی ...

وای چه خاطرات مشترکی 🤣ماهم یه دوست داشتیم ظرفامونو بر میداشت میبرد تو حموم باهاش پودر بهداشتی درست میکرد کثافت 😂

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2728
وای چه خاطرات مشترکی 🤣ماهم یه دوست داشتیم ظرفامونو بر میداشت میبرد تو حموم باهاش پودر بهداشتی درست ...

بعد هم حتما شما با اون ظرف غذا می خوردین😂😂😂😂

کسانی که انقدر دیوانه هستند که خیال می کنند می توانند دنیا توانند دنیا را تغییر دهدند.                           انها کسانی هستند که واقعا این کار را انجام می دهند،.                    استیو جابز 💕.                             عضو اکیپ علمی تخیلی 😊 🔭.      اسطوره ی زندگیم=باب اسفنجی شلوار مکعبی 😂😂😂😂❤️.          یار خوشگلم تو هستی عزیز دلم توهستی🤩💃💃.                        عشق های من 🏃🏼‍♀️👇🏻.                    پیتزا، نوتلا، مارشمالو، بستنی،  پفک و چیپس😆🤤.                            👩🏼‍🚀🧙🏻‍♀️🧚🏻‍♀️👸🏼👩🏼‍🔬 
عههه ماهم همیشه دیگه باهاشون راحت شده بودیم 😂😂😂کم مونوع بود جا بندازن شبم بمونن پیشمون بخدا قشنگ ...

چه حالی میکنن اون بی پدرا خخخخ

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
عههه ماهم همیشه دیگه باهاشون راحت شده بودیم 😂😂😂کم مونوع بود جا بندازن شبم بمونن پیشمون بخدا قشنگ ...

بخدااا😂 یه دفعه یکی از دوستام میگفت یه دختر تپلی داشته راه میرفته گویا اندامش مشهود بوده. میگفت دو تا تاسیساتی ها پشت سرش حرکت میکردن نمیرفتن 😑

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

منو دوستم بیرون بودیم هواتاریک شده بود زمستون بود تو خیابون یه پسر زشت وکوتاه وازاونایی که موهاش سیخ کرده وازبس ژل زده چسپناک شده افتاد دنبالمون😬 منو دوستم اسمش گذاشتم تف😁تا درخابگاه باهامون اومد شماره ش انداخت تو کلاه دوستم دوستتم گفت بیا براتو فرستاده کاری بامن نداره پسره گفت نه برا خودته عزیزم😁😖

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من سال ۸۳توی یه‌خوابگاه بی درو پیکری بودم کرمانشاه نصف شب یه‌پسر سادیسمی بود همیشه بچه‌ها رو اذیت می کرد اومدتو وسط سالن .بچه ها انقدر جیغ وداد کردن مردیم از ترس.

بعد هم حتما شما با اون ظرف غذا می خوردین😂😂😂😂

نه بابا میبردیم مزاشتیم اشپزخونه یه بنده خدا دیگه برمیداشت 🤣

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

وای من کاشان بودم یه بار ملخا حمله کرده بودن ،خوابگاه ماهم این مدلی بود که شبا یه پیرمردی میومد نگهبانی میخوابید ،دو طبقه بود با زیر زمین .پسرای همون محل یه نایلونو پر ملخ کرده بودن از لوله بخاری انداخته بودن تو یکی از اتاقای زیر زمین ،طفلکیا چی کشیدن اون شب 

یه دفعه از حموم اومدم بیرون با بلوز شلوار. بلوزم کوتاه بود و روسری نداشتم یهو دیدم یه آقا تو سالن کن ...

😐😂منم با حوله ریلکس اومدم بیرون داشتم آهنگ مبخوندم برا خودم چشمام باز کردم دیدم شیش هفت نفر مهمون زل زدن بهم 😐😂منو میگی ابببب شدما

عجب بابا عجب
2706