2737
2734
عنوان

عدم برقراری ارتباط پسر دو ساله

321 بازدید | 33 پست

مامانا پسرم 21 ماهشه اصلا با بچه ها ارتباط برقرار نمیکنه دیشب بعد از مدت ها رفتیم مهمونی نمیدونید چه به سرم اورد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط جیغ میزد و میچسبید بمن و میگفت پاشو 

صاحب خونه یه دختر 18 ماهه داشت طفلک اون همه چی رو اورد ریخت جلو پسرم ولی پسره من فقط جیغ میزد 

فقط میگفت پاشو و ..........

باورکنید جوری شد آخرش که فقط ازون خونه فرار کردم حتی نفهمیدم چطور خداحافظی کردم 

اومدیم هم تو ماشین با شوخرم دعوام شد که چرا قرار میذاری و قول میدی وقتی میبینی بچه ما اینطوریه 

تا ساعت 2 هم نشستم گریه کردم 

بچه های شما هم اینطوریه ؟

راه حل بدید تو رو خداااااااااااااااااااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسرم منم اینجوری بود الانم غریبه میبینه چشماشو میگیره ولی ن در حدی ک جیغ بزنه گریه کنه 

فقط چشماشو میگیره بعد یکم عادت میکنه 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

باید درکش کنی 

پسرت فقط توی خونه بوده و کسی رو ندیده .

پسر منم هم سن پسرته. یه فرد جدید بیاد خونه اولش غریبی می‌کنه 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم😊❤❤❤ فرزندانم عزیزان دلم،  الله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین. شفای کامل بیمارم صلوات.
2738
پسرم منم اینجوری بود الانم غریبه میبینه چشماشو میگیره ولی ن در حدی ک جیغ بزنه گریه کنه  فقط چش ...

مشکل من غریبه میست مشکل من بچه هان 

با ادم بزرگا هیچچچچچچچچچچ مشکلی نداره

پسرمنم تو سن پسر شما غریبی میکرد چون همش خونه ایم و بچه ها کسی رو نمیبینن که بخوان باهاش ارتباط بگیرن،ی زمانی کرونا نبود بیرون،مهمونی،پارک،یا مهدکودک میبردیم بچه هارو،ولی الان طفلی ها رنگ بیرونم نمیبینن

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
با این وضعین کجا ببرمش؟ خانوادمون کم جمعیته  مهد و پارک هم که با این شرایط نمیشه بردش

خب پس همون غریبی میکنه احتمالا

پسر منم دو سالو سه ماهشه با بچه های خواهر و برادرم مرتب بازی میکنن واسه همین تو جمع نا آشنایی هم ک بریم غریبی نمیکنه برا خودش میچرخه 

مشکل من غریبه میست مشکل من بچه هان  با ادم بزرگا هیچچچچچچچچچچ مشکلی نداره

ببین با ی دکتر روانشناس کودک حتما حتما مشورت کن 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
باید درکش کنی  پسرت فقط توی خونه بوده و کسی رو ندیده . پسر منم هم سن پسرته. یه فرد جدید بیاد ...

بقول شما اولش غریبی میکنه 

پسر من چهار ساعت دیشب به هیچ صراطی مستقیم نبود

2706