2733
2734
عنوان

بچه ها خيلي استرس دارم

95 بازدید | 7 پست

ميخوام سال بعد كنكور بدم تقريبا يك ماه ميشه شروع كردم با روزي ١٠-١٢ ساعت امروز از استرس از جامم بلند نشدم حوصله ندارم 🥺🥺🥺خسته شدم از چند ماه ديگه ميترسم جا نزنم تو رو خدا بگين چجوري خسته نشم به خودم انگيزه بدم؟

اونايي كه پزشكي قبول شدين روزي چند ساعت ميخوندين

دوست من امسال کنکور داد و پزشکی روزانه کرج می خونه روزی 8 ساعت خوند دوازدهم و روزی 4 ساعت یازدهم

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونايي كه پزشكي قبول شدين روزي چند ساعت ميخوندين

دوست من امسال قبول شد گف عکس دانشکدرو بزرگ زدم  تو اتق موهاشم کوتاه کوتاه کرد نشست خوندا 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
يعني روزي ١٢ ساعت ميخوندن

نه توی سال یازدهم 4 ساعت می خوند 

وقتی اومد دوازدهم روزی 8 ساعت 

کجاش 12 ساعته

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
روزي چند ساعت ميخوند

ساعت مهم نیس کیفیت  تمرکز اون 10 ساعت ولی میخوند 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738