2733
2734
یاد زایمان‌های خودم افتادم سر هیچکدوم درد نداشتم هر دوتا طبیعی بدون بی حسی اپیدورال وای خدایا چه زود ...

دعاکن تروخدا منم مث تو باشم ازیت نشم خیلی میترسم داعم دارم گریه میکنم

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘
اره منم ن علاعمی دارم ن هیچی .اما پیاده رویم نداشتم الان یدره راه میرم تو خونه و قرمیدم .من بچمم بال ...

منم بچم اصلا نچرخیده بود و سزارین شدم،هیچکدوم از،بچه هام اصلا پایین نیومدن به اصطلاح تو دلم بودن و سزارین شدم 

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تا میتونی اناناس بخور  اناناس گرمه پشتش ی چیز سردم بخور دهانه رحمتو‌ب شدت نرم میکنه و‌ب ...

سجده کنم دستامم بکشم خطرناک نیس برا بجه؟ منطور بند ناف نمچرخه دور سرش ازاون میترسم

خدایااا مرسی ک ب دعا هامون جواب دادی😍 مرسی ک اینقدر خوبیو بدی مارو نمیبینی😍 واسه همه چی مرسی😍😍😘😘
منم بچم اصلا نچرخیده بود و سزارین شدم،هیچکدوم از،بچه هام اصلا پایین نیومدن به اصطلاح تو دلم بودن و س ...

ن من بچم هم سفالیکه هم وزنش بالانیس ک سزم کنن.مشکلیم ندارم تو فشارم الحمدلله همچی نرمال بوده تاالان خداکنه زایمانمم نرمال باشه😢

2728
ن من بچم هم سفالیکه هم وزنش بالانیس ک سزم کنن.مشکلیم ندارم تو فشارم الحمدلله همچی نرمال بوده تاالان ...

انشالله ی زایما ن طبیعی راحت راحت داشته باشی

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
من ک نه فککنم دکترا مشکل دارن بمیرن ک باید مردم زجر کش بشن 

منم میخواستم طبیعی به دنیا بیاد انقد نیومد تا وقتی که دردم شروع و شدید شد کیسه ی آبمو پاره کردن گفتن بچه مدفوع کرده سزارینم کردن! قسمت نبود طبیعی بیاد و اینکه از سزارین شدنم راضی ام

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️

عزیزم تامیتونی ورزش کن توخونه خیلییی تاثیرداره،من ازالان ک۲۹هفتم استرس دارم دعاکن برامنم

الهی آرزویم راباحکمتت یکی کن  😍فعلا اول راهم ومنتظر..ان شاء الله هرچی ب صلاحه بشه وسالم صالح باشه..براهمه تودلیادعاکنین سالم بدنیابیان
2738
چطور آمپول فشار نزدن برات معمولا این زمان میزنن

نبابا اصلا هیچ واکنشی از خودشون نشون ندادن.فقط  ازفردا گفتن برم نامه بگیرم برم بیمارستان ان اس تی همین😑

چطور آمپول فشار نزدن برات معمولا این زمان میزنن

نه واسه منم نزدن تازه 14 آبان دردام شروع شده بود رفتم معاینه م کردن یه سونو نوشتن گفتن برو شدید شد برگرد منم فرداش که شدید شد رفتم گفتن مدفوع کرده سزارین شدم

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
نبابا اصلا هیچ واکنشی از خودشون نشون ندادن.فقط  ازفردا گفتن برم نامه بگیرم برم بیمارستان ان اس ...

نزدیکی کردنم خیلییی تاثیرداره من ازچن نفرازنزدیکام شنیدم،نزدیکی عمیق

الهی آرزویم راباحکمتت یکی کن  😍فعلا اول راهم ومنتظر..ان شاء الله هرچی ب صلاحه بشه وسالم صالح باشه..براهمه تودلیادعاکنین سالم بدنیابیان
نبابا اصلا هیچ واکنشی از خودشون نشون ندادن.فقط  ازفردا گفتن برم نامه بگیرم برم بیمارستان ان اس ...

ای بابا نمیشه دکتر وماما را عوض کنی بعضیا دلسوزن آمپول فار میزنن دعا میکنم زودتر زایمان کنب بچه بغل تاپیک بزنی خبرمون کنی منم تگ کنی ذوق کنم😍

ای بابا نمیشه دکتر وماما را عوض کنی بعضیا دلسوزن آمپول فار میزنن دعا میکنم زودتر زایمان کنب بچه بغل ...

اون بعصیا اندازه انگشتای دستن ک ب دست من نمیرسن.مرسی عززیزم باشه 

2706