2410
2553

به خدا😐 حالا من هیچ پیر مورد علاقمم کلا هیچی پول نداره صفر صفر. کس دیگه اییم ک خب منو دوست نداره منم ندادم . 

ول یمث اینکه ازدواج ک ب رویا پیوسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
همه چی رویاست همه چی.از دیشب تو شوکم که چطور ۳تا دونه انار گرفتیم شد ۳۵.دلمدنمیاد بخورمشون،نگه میدار ...

فک کن من یه تو سایتی دیدم ک مردم میگفتن پسرا ینی میگفتن ک ما نمتونیم ازدولج کنیم پول نداریم . بعد دیدم اینا وایه سال ۹۷ بود ک حالا تازه کلی ارزونی بود نسبت ب الان. 

2714

والله من اگر پسر و برادر داشتم تمام سعی ام میکردم ازدواج نکنن، با این اوضاع مملکت ،هم گرونی هم ببخشید عروس های پر توقع ،از وقتی اومدم  نی نی سایت دیدم نسبت به عروس عوض شده،یه شوهر میخوان از زیر بوته باشه نه با مادر سلام ‌و علیک کنه نه با خواهر 

والله من اگر پسر و برادر داشتم تمام سعی ام میکردم ازدواج نکنن، با این اوضاع مملکت ،هم گرونی هم ببخشی ...

پول ندارن خب . چرا ما نباید ازدواج کنیم باهم 😫😫😫😭😭😭😭من دوسش دارم . چرا باید اینقدر بدبخت باشه. ای بدبخت😭

بعد از شوکه شدن و پرداخت مبلغ مورد  نظر فهمیدم کیلویی۲۵ هست😅

اووه ...حواست باشه اول قیمت بگیر همیشه دزد بازاری شده...پریشب رفتم یه گل کلم گذاشتم رو ترازو یارو گفت ۲۵ هزار تومن گفتم کیلویی چند گف ۷..نخریدم رفتم چندتا مغازه پایین تر میگف کیلویی ۴ تومن

پول ندارن خب . چرا ما نباید ازدواج کنیم باهم 😫😫😫😭😭😭😭من دوسش دارم . چرا باید اینقدر بدبخت باشه ...

دیگه شانس تون عزیز چی بگم، بخدا خرج خونه زیر ۳ تومن نیست، اونم فقط خورد و خوراک، مرد بنده خدا چیکار کنه؟؟ هزینه های ازدواج هم که سر به فلک میکشه، 

اووه ...حواست باشه اول قیمت بگیر همیشه دزد بازاری شده...پریشب رفتم یه گل کلم گذاشتم رو ترازو یارو گف ...

از وانتی ها خریدم مثلا گفتم خب ارزونتر میدن حتما.دیگه برا دندونم لازم داشتم پوستشو دیروقتم بود مجبور شدم برداشتم.

2706