2733
2734
عنوان

حرف زدن با پسر گناهه وقتی متاهلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5699 بازدید | 241 پست
عزیزم روح خانوما خیلی لطیفه خانوما ب عشق و محبت فک میکنن پسرا ازدم همه ب نیاز جنسی من اینو خیلی ط ...

متاسفانه الان اکثر خانم ها با پایین آوردن شان و منزلت خودشون باعث شدن اینقدر وقیح بشن آقایون و دل جرات پیدا کنن 

من به تازکی متوجه شدم آقایی که با ی دختر خانم دانشجو دوست بوده بعد مدتی دختره رو پاس میده به دوستش بعد ی مدت دختره میفهمه که دوست سابقش پاسش داده بعد اینا بکنار الان همزمان اون دو تا آقا با دخترخانم دانشجو تری#سان میزنن 

این فاجعه هست بخدا فاجعه هست اون دختر بعدا میخواد مادر باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باور دارم ک اگ ب ی فرد تلقین کنی ک ادم خوبیه و حق اشتباه داره امکان اینک درست و عاقلانه زندگی کنه بیشتره

تا اینک هی سرزنشش کنی و بهش حس اینو بدی ک آلوده و گناهکاره

واس همینه ک بنطرم بهتره هر حرفی رو اینجا نگیم

چ خوبه ک خداهس ک بشه باهاش حرف زد

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728
2738
من باور دارم ک اگ ب ی فرد تلقین کنی ک ادم خوبیه و حق اشتباه داره امکان اینک درست و عاقلانه زندگی کنه ...

چقد خوبی شما 

چه حرفات به دل میشینه 

واقعا لایک داری عزیز😘😘😘

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
متاسفانه الان اکثر خانم ها با پایین آوردن شان و منزلت خودشون باعث شدن اینقدر وقیح بشن آقایون و دل جر ...

مردا خییییلی بیشتر از اونی ک بدونیم بیرحمن

اصن براشون مهم نیس ک بخاطر تنهایی بهشون رو آوردی

یا بخاطر اینک عشق و محبت میخوای

اصن نمیفهمن

اونا فقط بخودشون فک میکنن

ازنظر اونام زن متاهلی ک دوس پسر لگیره سالم نیس پ بخودشون اجازه میدن هر کاری باهاش بکنن

برای رسیدن بخواسته شونم حاصرن هردروغی بگن و هر جور منت کشی بکنن

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
چقد خوبی شما  چه حرفات به دل میشینه  واقعا لایک داری عزیز😘😘😘

مرسی عزیزدلم❤

2706