2737
2734
عنوان

حرف زدن با پسر گناهه وقتی متاهلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5699 بازدید | 241 پست
شانس دارن مردم الان من بودم تو بدترین حالت ممکن مچم میگرفتن 

چقد سر نترس حرف میزنی همیشه ک نمیشه ب این فکر کنی ک کسی نمیفهمه کسی متوجه نمیشه اولا ی درصد فک کن بفهمه ی درصد ب اتفاقایی فک کن ک اگه بفهمه برات میوفته دوما اگرم کسی نفهمه تو چطوری پیش وجدان خودت راحتی؟؟؟مثلا با همسرت چطوری سر ی سفره میشینی؟یا بهش با چ رویی میگی برات خرید کنه؟؟

گروه نارنجی...وزن شروع ۸۲ قد ۱۶۷ وزن هدف اول ۷۷ وزن هدف دوم ۷۲ وزن هدف سوم ۶۷ و هدف آخر ۶۵😍😍😍💪💪💪وزن هفته اول۸۰.۶۰۰>۸۰.۱۰۰>

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هروقت میخوای اینجور مسائل رو بدونی درسته یا نه ب این فک کن ک ایا درحضور همسرت هم حاضری چت کنی با این ...

چقد قشنگ گفتی ✌✌

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               

تو محیط کار تا یه حدی خوش اخلاقی باید باشه تا زمان بگذره و خستگی کاری کمتر باشه شما خودت بری سرکار یا بری کنار همسرت سر کارش بشینی و بهش سر بزنی متوجه میشی . نباید دیدت انقدر منفی باشه ولی چت بحثش جداست و زندگیت خراب میشه صد در صد.

2738
اول اینکه مرسی وقت گذاشتی این همه نوشتی دوم هم اینکه از کامنتت اسکرین گرفتمو ذخیرش کردم چون هم بهم آ ...

چیو اسکرین گرفتی شوهرت میبینه ها

فکر میکنه چه خبر بوده پاکشون کن دختر

وقتی با دوست ---- رفیق ---- دوست اجتماعی ---- همکار و هر کوفت زهرمار دیگه ایی که اسمش رو میزارین لحن صحبت و کلامتون در حضور همسر یا نبود همسر حتی تغییر کنه یعنی شما دارییییییییییییییی خیانت میکنی یعنی مثلا همسر باشه ی مدل حرف بزنی نباشه ی مدل دیگه این میشه خیانت توجیه هم ندااااااااره

اول اینکه مرسی وقت گذاشتی این همه نوشتی دوم هم اینکه از کامنتت اسکرین گرفتمو ذخیرش کردم چون هم بهم آ ...

خواهش میکنم عزیزم

اصن ناراحت نباش 

منم خیلی تنهام خیییلی 

منم خیلی اشتباها کردم

مطمینا همه خیلی اشتباها کردن

من اصن باکسی درددل نمیکنم

خودتو بخاطر گذشته سرزنش نکن

بدون تو اون لحظه رو حتی ب علط زندگی کردی

اون لحظه رو باهمه وجودت زندگی کردی

همه ماحق اشتباه داریم ولی حق نداریم اشتباهو ادامه بدیم

میخوام بدونی با همه وجودم درکت میکنم تنها نیسی

ما خانوماباید هوای همو داشته باشیم

باوجود همه اشتباهات بدون بازهم پاکی و فرصت داری

من نمیتونم خیلی حرفا رو بگم

ولی خودتو سرگرم کن

بچه فقط مانعت میشه برارسیدن ب اهدافت

بچه رو واس سرگرمی نیار

من بادرس و رقص و ایناخودمو سرگرم کردم

اصن بر فرض شوهر خیانت کرد

ما باید اینقد باارزش باشیم ک فکرمونم ب دهن هیچ پسری خطور نکنه.چ برسه باهامون دوس شن

احساس گناه نکن 

ما خدارو داریم ب خلقش چ نیاز

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2706