2410
2553
عنوان

حرف زدن با پسر گناهه وقتی متاهلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5652 بازدید | 241 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا چت کردن انسان رو افسرده و بیمار می کنه  شدیدا اعتیاد اوره  و این که کسی که میره سمت ...

درسته  منم تجربه کردم

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2720

سلام.گناه سنگینیه.خودت را دور کن از محل گناه.خدا میگه حتی به سمت گناه نزدیک نشو.البته که اگه مردی حتی محل کارش با خانمی بگه بخنده هم گناه سنگینیه.تو باید آگاهش کنی.ولی اگه اهل نماز نیس.کمکش کن نماز بخونه تا خدا دستشو بگیره ودر هر حال محافظش باشه.البته نباید حساسیت نشون بدی.نباید ناراحتی کنی.اگه میخای به آرامش برسی.خودت وشوهرت نماز اول وقت.مطمئن باش خدا کمکتون میکنه که حتی سمت گناه نروید.توکل به خدا.

عزیزم روح خانوما خیلی لطیفه

خانوما ب عشق و محبت فک میکنن

پسرا ازدم همه ب نیاز جنسی

من اینو خیلی طول کشید بفهمم ولی خداروشکر فهمیدم

مطمئن باش عشق و آرامش رو جایی غیرازهمین خونه محاله پیداکنی

هرکسیییی بیاد سراغت مطمئن باش برارفع نیازخودشه

الانم ک پسرا اکثرا  بازن متاهل دوس میشن

چون هم اوپنه

هم توقع مالی نداره

توقع ازدواج نداره

ازطرفی هم اگ زیاد اذیت کرد میشه با بردن آبروش تهدیدش کرد

پسراخیلی بدجنسن

ی کیس پیدا کنن یمدت باهاش خوش میشن بعد پاس میدن ب بعدی میگن فلانی پایه س باهاش دوس شو و ...

اصن اینک ممکنه کسی بفهمه بدرک

اینک ممکنه مردم پشت سرت حرف بزنن بدرک

ولی آیامیتونی قبول کنی ک بین این نامردا بعنوان ی جنس واس هوسشون شناخته بشی؟

من بنا به شغلم باخیلی آقایون درارتباطم

میدیدی من ب چشم برادر میدیدم و حرف میزدم ولی آخرسر همشون یجا حرفو ب بحث دیگ کشیدن و این بین فقط ی نفر ی نفر ک سالهاس خونوادمم میشناسنش باهاش از نظر درسی درارتباط بودم

جوریه ک بابا مامانمم میشناسنش

همین

ارزششو نداره

همههههه اختلاف دارن

همه مردا بی محبتی و بداخلاقی دارن

فک نکن اون خوبه اون فرق داره

اثن اینطور نیس

ولی خب اینا ی چیزیه ک آدم خودش تابهش نرسه درکش نمیکنم جانم

مواظب خودت باش و بدون من کاملا درکت میکنم

ولی هیچی ارزششو نداره ک ی زن خودشو وجدانشو بخاطرش آلوده کنه

پسرا خیلی بیرحمن و اصن واسشون مهم نیس تو تنهایی

تو ناراحتی

باااور کن دروغه حرفاشون

امیدوارم حال دلت خوب باشه همیشه

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
شانس دارن مردم الان من بودم تو بدترین حالت ممکن مچم میگرفتن 

آره والاهمیشه مینالیدشوهرم اله بِله میگفتم اون پسره روولش کن میگفت نه زنگ میزنه بهم میگه دوست دارم یه بارشوهرم نگفته بهم

2714
وابسته ک هستم میخاستم با دوس پسر قبلیم چت کنم ک اللن توبه کردم ولی هی میزنه ب سرم 

ببین من اصلا آدم مذهبی نیستما ولی بی بندوباری با مذهب کاملا فرق داره

شما که میخوای با دوست پسر قبلیت چت کنی ببخشبدا ولی بسلامت روان و وجدان خودت شک کن 

به خدا ارزش نداره بخاطر این پسرای نامرد زندگیتو تباه کنی

ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه فقط تهش بی آبرویی میمونه اونم واسه کسایی که ارزشش رو واقعا نداشتن

شوهرت بنده خدا میره سرکار با هزار تا امید چطور دلت میاد آخه

چت کنی مثلا چی میخواد بهت برسه حالا لاس نزن این همه لاس زدیم چی شد واقعا آخرش

عزیزم روح خانوما خیلی لطیفه خانوما ب عشق و محبت فک میکنن پسرا ازدم همه ب نیاز جنسی من اینو خیلی ط ...

اول اینکه مرسی وقت گذاشتی این همه نوشتی دوم هم اینکه از کامنتت اسکرین گرفتمو ذخیرش کردم چون هم بهم آرامش میده هم خیلی خوب حرفاتو گفتی و اینکه همش درستع و همشو با جون و دل قبول دارم خودم واقعا درسته سوم هم اینکه برات آرزوی بهترینا رو دارم خواهریییی😘

نکن این کارو

تهش جز پشیمونی و بی آبرویی هیچی نداره

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706