2726

شوهرم از ساعت ۱۰ شب تو خونه حکومت نظامی برقرار میکنه چون خودش میخاد بخابه فردا صبحش بره واسه دامداری برادرش کار کنه... برقا باید کلا خاموش شه و جیک من و بچه ها در نیاد حتی نمیره تو اتاق خواب بخابه و تو سالن میخابه بچه ها اگه کوچکترین صدایی ازشون در بیاد بلند میشه بچه رو از گردنش فشار میده و جیغ می کشه روش بعدش میاد با لگد میفته جون من که تو چرا بچه ها رو نمیخوابونی درحالیکه به خدا بچه ها چه تو روز خوابیده باشن چه نخوابیده باشن کلا خوابشون اینطوریه که حدود ۱۲ میخابن خلاصه دو تا بچه رو از بس زده شب ادراری پیدا کردن و استرس گرفتن و شب خواب بد میبین و تو خواب حرف میزنن...به خدا فقط دلم واسه بچه ها میسوزه...جدیدا هم یاد گرفته ۶ صبح که بلند میشه میره بالا سر بچه ها و سر و صدا میکنه تا بیدار شن بعد میگه شما نمیزاشتید من بخابم و بچه ها با جیغ گریه بلند میشن بعد هم میره تمام این رفتارا رو هر شب و هر روز با من و بچه های ۱ ساله و ۲ ساله داره...

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردک عوضی بیشعور کودک آزار روانی...

گرچه که بچه باید قبل از 9 خواب باشه ولی این پدر حکمش کمتر از یه بار زیر گرفتن با ماشین نیست  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
دیشب بلند شد هر چی وسیله بود تو خونه شکست... بچه ها گریه میکردن و میلرزیدن فقط😢😢

وای من دارم اینطرف سکته میکنم از دستش

بی لیاقت بیشعور

تو دامداری برادرش شاغله؟ یعنی درامد اصلیتون از همون کاره؟ یا فقط میره کمک مُفتی!؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

واویلا اصلا باور کردنی نیست چقدر همسرت عجیبه ...مثل انسان های ماقبل تاریخ رفتار میکنه....لگد میزنه...بچه ها که خوابن رو بیدار میکنه چون اقا نتونسته درست بخوابه...به نظر من شما و بچه ها وقتی همسرتون میخواد بخوابه برید توی اتاق دیگه ..

2706