2726
عنوان

توروخدا هرکی در مورد تب بچه میدونه بیاد کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 72 پست

گلم نگران نباش هول نکن

پا شویه کن لباسم زیاد نپوشون

منتها بنظرم پتو بنداز روش لرز نکنه

اصلاااا نخواب حواست به تبش باشه ببین چجور میشه

شیاف اطفال اگر داری بزن نمیدونم بچت چند وقتشه

ولی توی خواب بزن که متوجه نشه

فردا صبح هم ببرش دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفس جون خدا خیرت بده  الان چیکار کنم با لباس نازک بمونه؟

چندوقتشه؟ براش شیاف بزار سریع تبشو میاره پایین 

همیشه هستند کسانی که نمیخواهند، پرواز توراببینند...توبه پرواز فکر کن نه به آنان😎😎😎دخترم لبخندت اوج رویاهای من است😍
2728

اگه مقعدی باشه، که دماش پایینم هست

اگه دهانی باشه، خوبه

اگه زیر بغل، یه کووووچولو تب داره که اونم فقط مواظب باش بالا نره. وگرنه استامینوفن و پاشویه لازم نداره.

تب به مقدار کم برای مبارزه با بیماری لازمه

اگه ۳۸ شد پاشویه کن الان اصصصصلا لازم نیست

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
اگه مقعدی باشه، که دماش پایینم هست اگه دهانی باشه، خوبه اگه زیر بغل، یه کووووچولو تب داره که ...

استامینوفن دادم 

یعنی اشتباه کردم؟ 

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی

عزیزم دختره منم تا دیشب تب داشت دو روز

.استا مینوفن دادم خوب نشد شیاف زدم نشد بردم دکتر شربت پروفن داد خوب شد اینقد بی اشتها شده ..دکتر گغت ی ویروس جدید افتاد تو بچه ها..دختره من همین۳۷/۵تا۳۸بود دماش..قطره بده خوب نشد شیاف بزن

یک سالشه 

عزیزم اگه شیاف اطفال داری استامینوفن براش بزار دخترمنم چند وقت پیش تب کرد با پاشویه پایین نیومد به قطره وشربت استامینوفن هم حساسیت داره بالا میاره ، شیاف گذاشتم قطع شد 

همیشه هستند کسانی که نمیخواهند، پرواز توراببینند...توبه پرواز فکر کن نه به آنان😎😎😎دخترم لبخندت اوج رویاهای من است😍
استامینوفن دادم  یعنی اشتباه کردم؟

حالا دیگه نده

لازم نبوده

داروی بی خودی نده به بچه گناه داره

البته هر یک ساعت دما شو چک کن

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
ده کیلو هست  چقدر بدم؟

به قاشوق چایی خوری

این روز ها دلم بیشتر از هرروز بی تاب شماست درمان این حال خرابم انتهای راه شماست و انتهای  راه شما یعنی شهادت                 دنیا و تمام لذت هایش هم بماند برای اهلش من اهل دنیا نیستم ...                                                                                                                                                             حرف دل به برادرم جهاد. تو همان شهید شاهد بی قراری هایم هستی .. دوستت دارم رفیق 💗
2706