2733
2734
عنوان

نصفه شبگردی های یک بانو

285 بازدید | 47 پست

قرمه سبزی بهترین غذای دنیاست مخصوصا اینکه با عشق پخته بشه اونم ساعت ۲و نیم نصفه شب ..یواشکی و ازووم طوری که کسی بیدارنشه درکابیتا رو باز و وسایلو اماده کنی و بترسی از اینکه چطوری گازو روشن کنی که کسی بیدار نشه..وقتی بار گذاشتی فقط یه چای و‌بیسکوییت خونگی دست پخت خودت میتونه تورو بیدار نگه داره که یهو یه صدایی تورو میکشونه سمت اتاق خواب..میبنی دختر کوچولوت وایساده کنار تخت مامان باباش و اشک میریزه‌‌..میفهمی جیش داره و ترسیده تو تختش بارون بیاد..جیششو که کرد تا تو برسی میبینی ای دل غافل دختره ی بلا رفته سر جای تو پیش عشقت خوابیده..اخ که چه حسودی میشه اون لحظه..اخ که چه حضی میکنی وقتی ببینی دستشو انداحته دور گردن عشقت..😊این  ترکیب دوتا حس میدونی معنیش چیه‌..؟ینی تو رسما شدی یه بانووو......بهت افتخار میکنم بانو جان..خداقوت حتی اگه چسبیدی از صبح تا شب به گوشیت😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نصف شبی حس خوبی گرفتم ، عشق تون پایدار

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
2738

عالی بود بانو جان👏👏

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2706