2737
2734
عنوان

چرا انقدر میلم شیرینی میکشه

201 بازدید | 24 پست

همیشع دلم چیزای شیرین میخواد مخصوصا وقتی ناراحتم اما در بیشتر حالات دلم غش میره برا شیرینی و چون خودم انواعشو درست میکنم میترسم یه پوقع دیابت بگیرم البته خودمو خیلیییی کنترل میکنم زیاد نخوردم .چاقم نیستم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ادما وقتی ناراحتن بیشتر دلشون شیرینچات میخواد و این دلیل علمی ام داره 

ولی اینکه در کل دوس داری خب علاقته دیگه .مثه من که هیچوقت از پیتزا سیر نمیشم و همیشه دلم میخواد حتی اگه ۵ تا پشت هم بخورم 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ادما وقتی ناراحتن بیشتر دلشون شیرینچات میخواد و این دلیل علمی ام داره  ولی اینکه در کل دوس دار ...

اخه واقعا دیوانه وار شیرینی جاتو دوست دارم همیشه تو کیفم دارم تو خونه که دیگه نگو.در حدی که بخوام جایی برم کیفمو بخوان ببینن تعجب کنن😑😬

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
دلیلش اینه که چون شیرینی دوست داری میلت میکشه به شیرینی سوال دیگه داشتی بپرس خلاصه تعارف نکن😁

ااااااااا تو چقدررررر باهوش و دانایی😳😳😳😳😱😱 جل الخالق هزار الله و اکبر به مغزت😂😂😂

اخه واقعا دیوانه وار شیرینی جاتو دوست دارم همیشه تو کیفم دارم تو خونه که دیگه نگو.در حدی که بخوام جا ...

علاقته دیگه سخت نگیر به خودت 

ولی مراقب دیابت این چیزا تو سن بالا باش عزیزم ❤

آب کم می خورید؟

نه واقعا همیشه در حال آب خوردنم مخصوصا حین خوردن شیرینی😋😋😍😍🤩🤩

2738
علاقته دیگه سخت نگیر به خودت  ولی مراقب دیابت این چیزا تو سن بالا باش عزیزم ❤

خیلی خودمو کنترل میکنم زیاد نمیخورم اما همیشه دلم میخواد .در این حده علاقم که هرجا برم سر راهم قنادی باشه برم ببینم تازست حتما یه کیلو میگیرم حالا هرجا مقصدم باشه.البته الان تو دوسال رفتم که خودم میپزم انقدر علاقه دارم که از بیرون هم بهتر درستشون میکنم

نه واقعا همیشه در حال آب خوردنم مخصوصا حین خوردن شیرینی😋😋😍😍🤩🤩

بله حین شیرینی خوردن طبیعی است،اماکمبودآب درکل میل به خوردن شیرینی راافزایش می دهد،کمبوداب باعث بی حالی وکسلی می شودکه درنتیجه افرادفکرمی کنندیاقنخونشان افتاده یامیل به شیرینی پیدامی کنندوبه همین دلایل شیرینی می خورندبه جای آب.

ااااااااا تو چقدررررر باهوش و دانایی😳😳😳😳😱😱 جل الخالق هزار الله و اکبر به مغزت😂😂😂

دیگه ما اینیم😎

خودمم علاقه به شیرینی زیاد دارم و از این علاقه اصلا راضی نیستم دارم سعی میکنم کنترل ترش کنم😀

چون میگن همه چیزای بد از این شکر وامونده س

پیری پوست آلزایمر چاقی و ...

خیلی خودمو کنترل میکنم زیاد نمیخورم اما همیشه دلم میخواد .در این حده علاقم که هرجا برم سر راهم قنادی ...

در کل اخه شیرینی خوش مزس 

من بیشتر چیزای ترشو دوس دارم ولی مثلا شیرینی بخرم یهو ۲ ۳ تا پشت هم میخورم مخصوصا شیرنی تر 

بله حین شیرینی خوردن طبیعی است،اماکمبودآب درکل میل به خوردن شیرینی راافزایش می دهد،کمبوداب باعث بی ح ...

شاید باید بیشتر آب بخورم ممنون دوست عزیز🌷🌷🌷🌷🌷

قبلناازشیرینیجات متنفربودم فقط ترشی،بعدزایمانم اینطوری شدم اتفاقا منم امشب بدجوردلم میخواد،فردا بگم شوهرم بگیره

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
در کل اخه شیرینی خوش مزس  من بیشتر چیزای ترشو دوس دارم ولی مثلا شیرینی بخرم یهو ۲ ۳ تا پشت هم ...

من چیزای ترش بخوام بخورم انگار دارم جون میدم کلی لواشک و تمرهندی و الوچه و این چیزا دارم نگاشون میکنم قیافم مچاله میشه چه برسه بخوام بخورم

2706