2733
2734
عنوان

آرزوی مرگ برای همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2812 بازدید | 98 پست

اون قدیم قدیما 

بله  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

نه ولی شده اونقدر دوسش داشته باشم که بگم اگر اتفاقی واسش بیوفته من دیوانه میشم تحمل نمیکنم بعد که عصبانی شدم از دستش بگم اگر اتفاقی براش بیوفته یاد این کاراش بیوفتم زندگیمو بکنم 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله هزاران بار تو روشم گفتم الهی خبرتو بیارن برام

اونم اوایل بغض میکرد میگفت چرا اینجور میگی

ولی بعد ها عادی شد و گفت به حرف تو بارون نمیباره

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
اره با 😐میگم بری بر نگردی..ماشین لهت کنه بچسبی کف آسفالت ..جمعت کنن تو مشمبا بیارنت😐😂😂 بعد وقتی ...

😂😂😂🌻

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
2738
اره با 😐میگم بری بر نگردی..ماشین لهت کنه بچسبی کف آسفالت ..جمعت کنن تو مشمبا بیارنت😐😂😂 بعد وقتی ...

وااای اون مشمبا رو خوندم

متلاشی شدم  

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706