2726

پاک میشه ها اینجا یکی لینک گذاشت گفت میزارم زود پاک میکنم من دیر رسیدم زدم رو ریپلای ها بیاره اصلا نبود 

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقیح چیکار با اشپزخونه من داره اخه😂😂😂😂

خلاصه وقتی حذفیدی من دوبارع نگاش کردم به همین روش گفتم که حواستون جم کنید😁

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728
پاک میشه ها اینجا یکی لینک گذاشت گفت میزارم زود پاک میکنم من دیر رسیدم زدم رو ریپلای ها بیاره اصلا ن ...

بعضیا بلدن ولی بیشتریا پاک نشدن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
والا بخدا من نمیدونستم عصبی میشدم تا میرفتم تو ی تاپیک لینکه نبوود 

امتحان کن🤭😉

دقیقا منم دیر رسیدم ولی عکس همه رو دیدم

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
برای من که تو ریپلای عکس باز نمیکنه

😂😂نمیدونم من امشب با همین روش کلی عکس دیدم

گوگل بزن و به دبیرت هم بگو امتحان کنه 😁😂

نه سرچ کردم ریپلی یعنی پاسخ دادن

2706